„Akmenė“ iškovojo pirmąją pergalę, VIP laimėjo antrą kartą

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaisti dar du antrojo turo susitikimai. Abiejuose juose buvo iškovotos sunkios pergalės, o jomis džiaugėsi „Akmenės“ ir Mažeikių VIP komandos.

„Akmenės“ ekipai tai buvo pirmoji sezono pergalė, o ją klubas pasiekė prieš Alytaus „Dainavą“, nugalėdamas varžovus rezultatu 3:2.

Šiose rungtynėse „Dainavai“ pavyko įmušti pirmiesiems. Ketvirtą minutę po greitos kontratakos ir Vytauto Lukšos perdavimo įvartį įmušė Lietuvos paplūdimio rinktinės treneris Sahibas Mammadovas.

Po šalto dušo „Akmenė“ bandė gan greitai atsigauti, bet savo šansų neišnaudojo. „Dainava“ taip pat turėjo progų įmušti daugiau įvarčių, tačiau V.Lukša kelis kartus pataikė į varžovų vartininką.

Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių įmušta nebuvo, tačiau antrajame kėlinyje tie įvarčiai pasipylė. 26 minutę „Akmenei“ pavyko rezultatą išlyginti, kuomet Evaldas Kugys iš toli smūgiavo ne tik stipriai, bet ir tiksliai.

Lygus rezultatas laikėsi šešias minutes, po kurių vėl į priekį įsiveržė „Dainava“. Po puikaus perdavimo per visą aikštę, V.Lukša gerai susitvarkė su kamuoliu ir pelnė ketvirtąjį savo sezono įvartį.

Tačiau šįkart „Dainava“ ilgai nepirmavo. Vos po dvejų minučių Tadas Labukas pabėgo nuo varžovų ir nors jis smūgiavo į vartininką, viskas susiklostė palankiai ir kamuolys vartuose atsidūrė nuo Alano Marčiukaičio.

Po kelių minučių „Akmenė“ jau galėjo įsiveržti į priekį, bet Tadas Labukas neįmušė paskirto baudinio. Visgi patyręs puolėjas, iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei minutę, tapo mačo herojumi ir įmušė pergalingą įvartį bei padovanojo „Akmenei“ pirmąją sezono pergalę.

Tuo metu kitose rungtynėse antrąsias rungtynes laimėjo Mažeikių VIP, kuri 5:4 nugalėjo FC „TurboTransfers“.

Pirmąjį kėlinį VIP sužaidė labai gerai ir sugebėjo susikrauti trijų įvarčių persvarą. Įvarčius mušė Marius Butėnas, Edgaras Baranauskas ir Tomas Bružas.

Per pertrauką „TurboTransfers“ padarė išvadas ir sugrįžo į rungtynes. 22 minutę Edvinas Mučinis pelnė pirmąjį savo komandos įvartį, o po šešių minučių deficitą iki minimumo sumažino Paulius Obolevičius.

Visgi pasivyti VIP komandos jiems nepavyko, o prie to prisidėjo VIP narys Žilvinas Banys, vos per dvi minutes įmušęs du įvarčius ir sugrąžinęs VIP ekipai trijų įvarčių persvarą.

Rungtynių pabaigoje „TurboTransfers“ sugebėjo dar kartą priartėti per vieną įvartį, bet paskutinio tikslaus smūgio jiems atlikti nepavyko, tad dar tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Mažeikių komanda.

„Dainava“ 2 : 3 „Akmenė“

4’ [1 : 0] Sahib Mammadov

26’ [1 : 1] Evaldas Kugys

32’ [2 : 1] Vytautas Lukša

34’ [2 : 2] Alanas Marčiukaitis (į savus vartus)

40’ [2 : 3] Tadas Labukas

FC „TurboTransfers“ 4 : 5 Mažeikių VIP

3’ [0 : 1] Marius Butėnas

16’ [0 : 2] Edgaras Baranauskas

19’ [0 : 3] Tomas Bružas

22’ [1 : 3] Edvinas Mučinis

28’ [2 : 3] Paulius Obolevičius

29’ [2 : 4] Žilvinas Banys

30’ [2 : 5] Žilvinas Banys

36’ [3 : 5] Aurimas Tamaliūnas

39’ [4 : 5] Edvinas Mučinis