Aistrų kupiname "Serie A" lyderių mače - "Juventus" pergalė (VIDEO)

Neseniai pasibaigė Italijos čempionato šeštojo turo rungtynės, kuriose susitiko dvi iki šiol dar taškų nebarsčiusios komandos. Pergalę rezultatu 3-2 namuose šventė Turino "Juventus" futbolininkai.

Aikštės šeimininkams viskas prasidėjo pagal planą. 26-ąją minutę po Andrea Pirlo baudos smūgio "Roma" gynėjas Maiconas sužaidė ranka ir į "amžinojo miesto" ekipos vartus skirtas 11 metrų baudinys. Po jo "bianconeri" į priekį išvedė Carlosas Tevezas.

Vis dėlto, vos po penkių minučių smūgis nuo 11 metrų žymos buvo atliktas jau prie kitų vartų. Rezultatą išlygino italų legenda Francesco Totti.

Paskui žaidimas kurį laiką vyko ramiau. Vis dėlto, pačioje pirmo kėlinio pabaigoje komandos sugebėjo įvarčiais apsikeisti dar kartą. Pirmasis svečiams pranašumą suteikė Juanas Manuelis Iturbe, tačiau iškart po to Carlosas Tevezas realizavo dar vieną baudinį.

Antrasis kėlinys sirgaliams įvarčių gausa džiaugtis neleido, bet taip pat buvo kupinas įvykių. 86-ąją minutę pergalingą įvartį iš baudos aikštelės prieigų pelnė "Senosios senjoros" gynėjas Leonardo Bonucci, o atlikus keletą atakų įvyko susistumdymas. Po Alvaro Morata pražangos prieš Kostą Manolą teisėjui teko parodyti raudoną kortelę abiem futbolininkams.

"Juventus" po pergalės nuo pernykščių vicečempionų atitrūko trimis taškais.

<iframe width="500" height="343" src="//www.youtube.com/embed/-IUqMY6cz1A?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Juventus" 3 - 2 "Roma"
[1-0] 27' Carlos Tevez (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 32' Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 44' Juan Manuel Iturbe
[2-2] 45' Carlos Tevez (iš 11 metrų baudinio)
[3-2] 86' Leonardo Bonucci
89' Alvaro Morata ("Juventus") ir Kostas Manolas ("Roma") pašalinti iš aikštės