Aistrų kupiname mače „Liverpool“ ir „Chelsea“ sužaidė lygiosiomis © REUTERS nuotr.

Centriniame „Premier“ lygos trečiojo turo mače rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Liverpool“ savo „Anfield“ tvirtovėje 1:1 lygiosiomis sužaidė su Londono „Chelsea“ ekipa.

Šiose rungtynėse pirmieji įmušė „aristokratai“. 22-ąją minutę įvartį pelnė puikiai galva sužaidęs vokietis Kai'us Havertzas, kuris sugebėjo kamuolį perkelti per Alissono galvą.

Na, o pagrindinis veiksmas šiose rungtynėse vyko pirmojo kėlinio pabaigoje, per pridėtinį laiką. Tuomet įvyko sumaištis prie „Chelsea“ vartų, kur vėliau VAR įsikišus paaiškėjo, jog Reece'as Jamesas lietė kamuolį ranką, taip sutrugdė kamuoliui kristi į vartus ir anglas prieš save išvydo raudoną kortelę.

Taip pat buvo paskirtas ir 11 m baudinys, kurį realizavo Mohammedas Salah, o vėliau dar įvyko ir apsistumdymas tarp Edouardo Mendy ir Jordano Henderseno, galiausiai „Chelsea“ žaidėjai liko labai nepatenkinti ir nedavė ramybės rungtynių teisėjui.

Tuo tarpu, antrajame kėlinyje „Chelsea“ gynyba tikrai užtikrintai stovėjo. E. Mendy buvo privertas kelis smūgius atlaikyti, tačiau šimtaprocentinių progų „Liverpool“ komanda tikrai neturėjo.

Po trijų turų ekipos turi tą patį įmuštų-įvarčių balansą bei tiek pat yra surinkusios taškų – po 7.