A.Iniesta: "Iniesta grįžo? Ne, nes jis niekur nebuvo išėjęs"

"Barcelona" saugas Andresas Iniesta UEFA Čempionų lygos rungtynėse su "Paris Saint-Germain" įspūdingu solo reidu "perrėžė" visą varžovų gynybą ir atliko puikų perdavimą įvartį pelniusiam Neymarui.

Taip patyręs žaidėjas tarsi iš naujo priminė visiems, jog vis dar yra svarbiu Katalonijos ekipos nariu. Dar visai neseniai kai kurie apžvalgininkai ir sirgaliai pirštais baksnojo į saugo asmeninę statistiką, kurios rezultatyvių perdavimų ir pelnytų įvarčių grafose švietė nuliai.

Imta kalbėti, kad A. Iniestos žaidimo kokybės kreivė sparčiai sminga žemyn, o jis pats nebėra "lemiamu faktoriumi" aikštės centre.

Pats saugas tik korektiškai nusijuokė: "Dabar sakoma, kad Iniesta grįžo. Tačiau jis niekur nebuvo išėjęs. Yra žmonių, kurie žaidimą vertina labai vienpusiškai ir žiūri tik į statistinius rodiklius. Bet yra ir tokių, kurie galvoja kitaip. Aš visada stengiuosi žaisti gerai ir pirmiausia dirbu vardan komandos pergalės. Labiausiai džiugina ne įvarčiai ir ne rezultatyvūs perdavimai, o tada, kai pavyksta sužaisti kokybiškai ir laimi visa ekipa".

Ispanas taip pat pažymėjo, jog rungtynės su "Paris Saint-Germain" nebuvo tokios lengvos, kokios galėjo pasirodyti.

"Dabar daugelis jau yra linkę sakyti, kad mūsų sportinė forma pasiekė piką. Aš taip nemanau, nes žinau, jog galime žaisti dar geriau. Mače su varžovais iš Prancūzijos susikaupėme ir atlaikėme mus slėgusią psichologinę įtampą. Pirmą susitikimą laimėjome solidžia persvara, tad tokiais atvejais nejučia iškyla grėsmė pernelyg atsipalaiduoti. Vis tik į viską žiūrime profesionalų akimis ir negalime nuvertinti priešininkų. Išvengėme nemalonių siurprizų ir pranokome varžovus kokybe", - bendraudamas su žurnalistais sakė A. Iniesta.

fcbarcelona.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...