A.Griezmanno vedamas "Atletico" Ispanijos čempionate nugalėjo "Levante" (VIDEO)

Šeštadienį po žiemos pertraukos sugrįžo Ispanijos "Primera" čempionatas, kuriame sužaistos penkerios 17-ojo turo rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione susitiko Madrido "Atletico" ir Valensijos "Levante" futbolininkai. Diego Simeone auklėtiniai be didesnio vargo rezultatu 3-1 įveikė svečius iš Katalonijos.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 18-ąją minutę, kai iš krašto aukštą perdavimą sulaukęs Antoine'as Griezmannas pasižymėjo galva.

Antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino tas pats A.Griezmannas, tačiau 62-ąją minutę atsilikimą sumažino Nabilas El Zharas.

Vis dėlto, "Levante" komandai išlyginti rezultato nepavyko, o galutinį tašką padėjo Diego Godinas, kuris 82-ąją minutę pelnė įvartį po Tiago pakelto kampinio.

"Atletico" su 38 taškais lieka trečioje vietoje, nors tiek pat taškų turi ir "Barcelona", bet ji yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau. "Primera" lyderiu išlieka Madrido "Real" klubas, tačiau šis dar turi atsargoje net dvi rungtynes.

Kitose rungtynėse "Sevilla" minimaliu skirtumu nugalėjo Vigo "Celta", o "Villarreal" išvykoje išleido pergalę iš rankų. "Submarinai" pirmavo rezultatu 2-0, tačiau dar pirmajame kėlinyje "Elche" sugebėjo išlyginti rezultatą ir iškovoti vieną tašką.

"Atletico" 3 - 1 "Levante"

18' [1 - 0] A.Griezmann

47' [2 - 0] A.Griezmann

62' [2 - 1] N.El Zhar

82' [3 - 1] D.Godin

"Sevilla" 1 -  0 "Celta"

32' [1 - 0] N.Pareja

21' C.Planas ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Elche" 2 -  2 "Villarreal"

12' [0 - 1] L.Vietto

17' [0 - 2] I.Uche

26' [1 - 2] Jonathas

35' [2 - 2] V.Rodriguez

"Deportivo" 1 - 0 "Athletic Bilbao"

24' [1 - 0] I.Cavaleiro

"Malaga" 1 - 2 "Almeria"

39' [0 - 1] T.Hemed

73' [1 - 1] Samu

76' [1 - 2] T.Hemed (11m. baudinys)