A.Griezmanno "hat-trickas" garantavo "Atletico" ekipai pergalę prieš baskus (VIDEO)

Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės ketverios 16-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Madrido "Atletico" futbolininkai išvykoje susigrūmė su Bilbao "Athletic". Baskai pirmavo, tačiau Diego Simeone auklėtiniai antrajame kėlinyje pranoko varžovus.

17-ąją minutę "Athletic" įsivežė į priekį, kai įvartį pelnė Mikelis Rico. 46-ąją minutę rezultatą išlygino Antoine'as Griezmannas, o vos po septynių minučių "Rojiblancos" jau pirmavo. Per likusį laiką buvo pelnyti dar du įvarčiai, o juos pelnė "hat-tricku" pasižymėjęs A.Griezmannas.

"Atletico" po pergalės iki antoje vietoje žygiuojančios "Barcelona" ekipos priartėjo trijaiš taškais.

Kitose rungtynėse "Villrreal" sutriuškino La Korunjos "Deportivo", "Malaga" palaužė "Elche", o "Granada" - Madrido "Getafe" susitikimas baigėsi taikiai.

"Athletic Bilbao" 1 - 4 "Atletico Madrid"

17' [1 - 0] M.Rico

43' [1 - 1] A.Griezmann

53' [1 - 2] R.Garcia (11m. baudinys)

73' [1 - 3] A.Griezmann

81' [1 - 4] A.Griezmann

"Villarreal" 3 - 0 "Deportivo"

10' [1 - 0] J.dos Santos

68' [2 - 0] L.Vietto

73' [3 - 0] L.Vietto

80' T.Pina ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Granada" 1 - 1 "Getafe"

40' [1 - 0] J.Cordoba

78' [1 - 1] E.Velazquez

"Elche" 1 - 2 "Malaga"

45' [1 - 0] D.Lomban

49' [1 - 1] I.Camacho

77' [1 - 2] L.Alberto