"Afroditės taurėje" moterų rinktinė pasiekė puikią pergalę prieš Bahreiną

Pasaulio čempionato atrankai besiruošianti Lietuvos moterų rinktinė sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes „Aphrodite Cup“ turnyre Kipre ir įveikė Bahreino komandą rezultatu 2:0.

Pirmajame B grupės mače lietuvės dominavo rungtynėse ir turėjo nė vieną progą pasižymėti. Tačiau tai pavyko padaryti tik 45 minutę, kai Liucija Vaitukaitytė nuginklavo varžovų vartininkę Shaikhą Al Khalifą.

Bahreinietės nevengė žaisti kontaktinio futbolo, o antrojo kėlinio septintą minutę prasižengė baudos aikštelėje ir lietuvės pasinaudojo savo proga – Simona Veličkaitė realizavo paskirtą vienuolikos metrų baudinį.

Nors Lietuvos ekipa turėjo nemažai progų pasižymėti, rezultatas išliko toks pat ir mūsiškės triumfavo 2:0. Pirmadienį lietuvės susitinka su Estija dėl pirmosios vietos grupėje. Estės savo rungtynes prieš Bahreiną laimėjo 3:0.

Dėl Kipre nesiliaunančių liūčių, susitikimas su Estija vyks ne ant žolės, bet dirbtinės dangos aikštėje.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Bahreinas 2:0 (1:0)

Teisėja: Ioanna Allayotou (Kipras)

Įvarčiai: 45 min. Liucija Vaitukaitytė (1:0), 52 min. Simona Veličkaitė (2:0, iš 11 m)

Lietuvos rinktinė: Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė, Ugnė Šmitaitė, Algimantė Mikutaitė, Samanta Karasiovaitė (84 min. Paulina Narbutaitė), Dovilė Gailevičiūtė, Liucija Vaitukaitytė, Simona Veličkaitė, Rita Mažukelytė (63 min. Paulina Potapova), Kamilė Vaičiulaitytė (63 min. Paulina Sarkanaitė), Lijana Gedminaitė (80 min. Anika Kyžaitė).