„AC Milan“ vos įveikė be dviejų žaidėjų likusią „Bologna“ ekipą © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą Italijoje teko pavargti „AC Milan“ komandai, tačiau viskas baigėsi sėkmingai.

„AC Milan“ 4:2 svečiuose įveikė „Bologna“ ekipą, kurios 2 žaidėjai šiame mače prieš save išvydo raudonas korteles.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 2:0 svečių komandos naudai ir „Bologna“ jau buvo likus be vieno žaidėjo, tačiau antrojo kėlinio pradžioje įvartį įmušė Musa Barrow, o į savus vartus – Zlatanas Ibrahimovičius ir rezultatas tapo lygus.

Tiesa, tuomet Roberto Soriano gavo raudoną kortelę ir namų komandos futbolininkai aikštėje liko devyniese.

84-ąją minutę svarbų įvartį pelnė Ismaelis Bennaceras, o taip pat įvartį pelnė ir Z. Ibrahimovičius, kuris išpirko visas savo kaltes. Pirmajame kėlinyje „AC Milan“ gretose pasižymėjo Rafaelis Leao su Davide'u Calabria.