"AC Milan" rezultatyvioje dvikovoje įveikė "Bologna"

Sekmadienį sužaistos šešerios "Serie A" 15-ojo turo rungtynės.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo "AC Milan" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:2 palaužė "Bologna" futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 15-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Krzysztofas Piatekas.

32-ąją minutę po puikaus Suso perdavimo Milano ekipos pranašumą padvigubino Theo Hernandezas, tiesa, tas pats prancūzas 40-ąją minutę nesėkmingai sužaidė gynyboje ir nukreipė kamuolį į savo vartus.

"AC Milan" itin sėkmingai startavo antrajame kėlinyje ir jau 46-ąją minutę smūgiu iš maždaug 16 metrų savo komandai dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Giacomo Bonaventura.

"Bologna" 84-ąją minutę dar kartą sušvelnino atsilikimą - 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Nicola Sansone, tačiau išlyginti rezultato šeimininkai per likusį laiką nesugebėjo.

• Rosso (IP: 9447590ea)

Na progresas tikrai yra.Theo Hernandez geriausias pirkinys ir geriausiai zaidziantis zaidejas siuo metu.

• 4
  • Roma (IP: 0cb259bc4)
    D. (IP: 3dcecdc21)

Fiorentina su ribbery vien pralaimi tai ką tas barsos gvazimodas padarytu serie a?

Nu tu teisus,bet kokioj morgo rinktinei MU vapšė užsiaustu 😉

• -1
  • Skylamusis (IP: 3dcecdc21)
    5 (IP: 8fe529fb1)

Milan tai graudu 1-2 laimi paskiau 5 kokios lygiosios 5 gauna ir taip metai is metu

Atėjau paskaityti komentaro žiūriu vėl kažkoks gnomo subinlaizys rašo kokie visi graudus o koks ismata šaunus... Smyrdit jūs visi su tuo savo ismata

• -2
  • 5 (IP: 8fe529fb1)

• -3
  • lachudra (IP: 3dcecdc21)

Žiūrėkit viskas paaiškėjo istikro kaip forza sake messis siuntineja kitiem žaidėjam savo nuotraukas su parašais kad visiems patiktų, primeskit koks pamojnas tas vaniucke.. Vat ir viskas paaiškėjo kaip jis gauna tuos balsus per ballon dorus, žiaurus spekuliantas net pasilykstejau nors iki šiol buvau jo gerbėjas bet po paskutinio apdovanojimo suabejojau iš tikro skaidrumu, čia tai geras paziurekit... https://m.youtube.com/watch?v=...KTlIRF0q8g

• -3
  • man.utd (IP: 3dcecdc21)
    lachudra (IP: 3dcecdc21)

Taip čia senai buvo aišku kad kažkokie nešvarus žaidimai vyksta bet aš galvoju kad čia kalciausia Adidas kompanija pralaiminti konkurencinė kova cr7 NIKE imasi šių desperatiškai bjauriu priemonių siuntinedami žaidėjam tas messi nuotraukas ir dovanėles, na taip šlykšti konkurencinė kova vyksta, už visko slypi didžiuliai pinigai ir silpnesnioji imasi net ir tokiu zutbutiniu priemonių, nes messi laimimi ballonai neša adidasui nesveika reklama, šiaip čia aišku buvo kad kažkas nešvaraus vyksta, ir pagaliau viskas paaiškėjo, cr7 fanai bent gali būt ramus kad jų stabas nėra kažkoks pamojnas subinlaizys ir turi isdidumo nepulti taip žemai