"AC Milan" patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės "Serie A" pirmenybėse

Sekmadienį "Serie A" šeštojo turo rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė "AC Milan" ekipa, kuri namuose rezultatu 1:3 nusileido "Fiorentina" futbolininkams.

"Fiorentina" į priekį išsiveržė jau 14-ąją susitikimo minutę, kuomet 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Erickas Pulgaras. Tai buvo vienintelis įvartis pirmojoje mačo dalyje.

Dar daugiau problemų Milano ekipa susikūrė 55-ąją minutę, kuomet už grubią pražangą prieš varžovą iš aikštės buvo pašalintas Mateo Musacchio.

Svečiai netruko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu ir 66-ąją minutę antrąjį savo komandos įvartį pelnė Gaetano Castrovilli.

Vos po keturių minučių svečiai turėjo auksinę progą pelnyti dar vieną įvartį, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo Federico Chiesa.

Vis tik "Fiorentina" 78-ąją minutę pasiekė trečiąjį įvartį, kuomet pasižymėjo puikiai varžovus baudos aikštelėje suklaidinęs Franckas Ribery.

"AC Milan" 80-ąją minutę sugebėjo pelnyti paguodos įvartį, kai po puikaus solo reido įvartį pelnė Rafaelis Leao.

Milano ekipai tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas "Serie A" pirmenybėse iš eilės ir kol kas Marco Giampaolo auklėtiniai žengia tik 16 vietoje, "Fiorentina" po antrosios pergalės šiame sezone pakilo į devintąją poziciją.

"AC Milan" 1:3 "Fiorentina"
14' [0:1] E. Pulgar (11 metrų baudinys)
55' [0:2] G. Castrovilli
78' [0:3] F. Ribery
80' [1:3] R. Leao
55' M. Musacchio ("AC Milan") pašalintas iš aikštės
70' F. Chiesa ("Fiorentina") nerealizavo 11 metrų baudinio