„AC Milan“ nesugebėjo pralaužti kietos autsaiderių gynybos © REUTERS nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame „Serie A“ mače „AC Milan“ svečiuose turėjo vargo ir rezultatu 0:0 sužaidė su „Cremonese“ ekipa.

Milano ekipa pirmąjame kėlinyje susikūrė pavojingų progų, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė. Savo komandą keletą kartų savo komandą gelbėjo puikiai žaidęs „Cremonese“ vartininkas Marco Carnesecchi.

56 minutę svečiai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau Divocko Origi tikslus smūgis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Likusioje rungtynių eigoje šeimininkai demonstravo geležinę gynybą, kurios dėka mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Po šio mačo „Milan“ vis dar rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Juos nuo laipteliu aukščiau esančio „Napoli“ skiria aštuoni taškai.