„AC Milan“ mačo pabaigoje palaužė „Romą“, „Napoli“ susitvarkė su SPAL © Zuma Press nuotr.

Sekmadienį tęsiasi 28-ojo „Serie A“ turo kovos.

Pergalę namuose pasiekė „AC Milan“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 palaužė „Romą“.

Milano ekipa įvarčius pelnė pačioje mačo pabaigoje, o pirmasis 76-ąją minutę po kiek kuriozinės situacijos pasižymėjo Ante Rebičius.

Šeimininkų pergalę 89-ąją minutę 11 metrų baudiniu įtvirtino Hakanas Calhanoglu.

„AC Milan“ turnyrinėje lentelėje šiuo metu užimą septintąją vietą, „Roma“ – penktąją.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę pasiekė „Napoli“ vienuolikė, kuri namuose 3:1 įveikė SPAL.

Šeimininkus į priekį jau 4-ąją minutę išvedė Driesas Mertensas, tačiau 29-ąją rezultatą išlygino Andrea Petagna.

Jose Callejonas 36-ąją minutę dar kartą išvedė „Napoli“ ekipą į priekį, o 78-ąją šeimininkų pergalę įtvirtino Aminas Younesas.

„Sampdoria“ 1:2 „Bologna“

„Sassuolo“ 3:3 „Verona“

„Udinese“ 2:3 „Atalanta“