„AC Milan“ įveikė vėlai atsibudusią „Atalantą“, „Napoli“ pratęsė pergalių seriją © AFP nuotr.

Centriniame „Serie A“ septintojo turo mače, tarp „Atalantos“ ir „AC Milan“ ekipų Bergame triumfavo svečiai iš Milano.

„AC Milan“ 3:2 įveikė Gian Piero Gasperini auklėtinius.

Šiose rungtynėse Milano klubui įvarčius pelnė Sandro Tonali, Rafaelis Leao bei Davide'as Calabria. O po 78-os minutes rezultatas jau buvo 3:0 svečių naudai.

Tiesa, tuomet du įvarčius pelnė „Atalanta“ ir šiokia tokia intriga gražino į mačą, tačiau tai vaisių nedavė.

Po šios pergalės „AC Milan“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, o „Atalanta“ lieka 8-oje vietoje.

Kitose rungtynėse „Napoli“ pratęsė puikų sezono startą. Luciano Spaletti auklėtiniai 2:1 namuose palaužė „Fiorentinos“ komandą ir po 7 turų turi maksimaliai taškų – 21 iš 21.

Tuo tarpu, „AS Roma“ taip pat iškovojo pergalę. Italijos sostinės ekipa 2:0 namuose įveikė „Empoli“ ekipą ir šiuo metu yra 4-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Veronos „Hellas“ 4:0 „Spezia“

„Sampdoria“ 3:3 „Udinese“