„AC Milan“ išvykoje krito prieš lygos vidutiniokus © IMAGO/Gribaudi/ImagePhoto nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „AC Milan“ išvykoje rezultatu 2:1 nusileido „Fiorentina“ ekipos futbolininkams.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą turėjo „Fiorentina“ futbolininkai, tačiau komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

Pirmasis mačo įvartis krito 49 minutę. 11 metrų baudinį realizavo šeimininkų puolėjas Nicolas Gonzalezas.

„Fiorentina“ padvigubino savo persvarą 87 minutę, kuomet po keitimo pasirodęs Luka Jovičius padvigubino savo komandos persvarą.

„Milan“ ekipos gynėjas Theo Hernandezas sušvelnino atsilikimą 90+5 minutę, tačiau to buvo negana norint iš šio susitikimo išplėšti bent tašką

Po šių rungtynių „Milan“ rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau jiems ant kulnų lipa laipteliu žemiau esanti „Roma“, kuri turi trimis taškais mažiau. Tiesa, Jose Mourinho auklėtiniai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.