„AC Milan“ gretose neįsitvirtinęs Norvegijos talentas keliasi į Frankfurto „Eintracht“ © Eintracht Frankfurt nuotr.

Jensas Petteris Hauge dar praeito sezono kvalifikacijoje į Europos Lygą žaidė prieš Vilniaus „Žalgirį“ už Bodo „Glimt“, o vėliau sužibėjęs sugebėjo persikelti į „AC Milan“ komandą. 

Toje atrankoje norvegas žibėjo ir prieš Milano ekipą, kas ir patraukė legendinio klubo dėmesį, tačiau persikelęs į „madų sostinę“ Hauge nesugebėjo sužavėt „AC Milan“ vadovų, bent jau tiek, kad liktų klube. 

Ko pasekoje, šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad 21-erių norvegas keičia komandą ir keliasi į Frankfurto „Eintracht“ komandą. 

Į Frankfurto ekipą J. Petteris Hauge keliasi nuomos pagrindais, tačiau po nuomos bus privaloma išpirkos galimybė, kuri sieka 12 milijonų eurų. 

Hauge praeitą sezoną žaisdamas už „AC Milan“ sugebėjo įmušti 5 įvarčius ir atlikti 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau starte pradėjo tik 6 rungtynes, o nuo suolo kilo net 17 kartų. 

19/20 metų sezone už Bodo „Glimt“ norvegas mušė 14 įvarčių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų per 18 rungtynių, tad talento šis vaikinas tikrai turi ir dabar tai bandys parodyt „Bundesliga“ pirmenybėse. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos