„AC Milan“ dramatiškai nukovė „Lazio“ ekipą © Zuma Press nuotr.

Trečiadienį finišavo 14-asis „Serie A“ pirmenybių turas.

Centrinėse turo rungtynėse dramatišką pergalę iškovojo pirmenybių lyderiai „AC Milan“ futbolininkai, kurie namuose rezultatu 3:2 palaužė Romos „Lazio“ ekipą.

Rungtynių pradžia klostėsi taip, kad atrodė, jog Milano ekipa problemų šiame mače neturės. Jau 10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ante Rebičius, o 17-ąją savo komandos pranašumą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Hakanas Calhanoglu.

Vis tik „Lazio“ sugebėjo atsitiesti. 28-ąją minutę Ciro Immobile nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmasis prišokęs Luisas Alberto sušvelnino savo komandos atsilikimą.

Romos ekipa rezultatą išlygino 59-ąją minutę, kuomet reabilitavosi 11 metrų baudinio nerealizavęs C. Immobile.

Vis tik paskutinis žodis šiame mače priklausė „AC Milan“ futbolininkams, o konkrečiau – Theo Hernandezui, kuris 92-ąją minutę padovanojo pergalę „Serie A“ lyderiams.

„Verona“ 1:2 „Inter“

„Roma“ 3:2 „Cagliari“

„Bologna“ 2:2 „Atalanta“

„Napoli“ 1:1 „Torino“

„Sampdoria“ 2:3 „Sassuolo“

„Spezia“ 1:2 „Genoa“

„Udinese“ 0:2 „Benevento“