A. Villas-Boasas: "Akivaizdu, kad Mbappe taps Messi ir Ronaldo įpėdiniu"

"Marseille" komandai vadovaujantis Andre Villas-Boasas neabejoja, kad Paryžiaus "Saint-Germain" klubo žvaigždė Kylianas Mbappe artimiausių metų bėgyje taps "Ballon d'Or" nugalėtoju.

20-metis prancūzas jau dabar yra vienas iš pretendentų laimėti individualiai svarbiausius trofėjus. Kaip spėja strategas iš Portugalijos, K. Mbappe netrukus pasieks Lionelio Messi bei Cristiano Ronaldo statusą.

"Jis yra natūralus Messi ir Ronaldo įpėdinis "Ballon d'Or" rinkimuose", – spaudos konferencijoje teigė A. Villas-Boasas.

Strategas iš arti prancūzą galės pamatyti rytoj įvyksiančiose rungtynėse tarp PSG ir "Marseille" klubų. Pasak jo, paryžiečiai, net ir turėdama nemažai netekčių, yra akivaizdūs favoritai.

"PSG turi neįtikėtiną sudėtį, kurią taip pat sustiprino jau žaidimo ritmą pajutęs Mauro Icardi. Jiems nepadės Meunier ir Herrera, tačiau Tuchelis turi Di Maria, kuris yra nuostabioje formoje.

Komandų skirtumai yra gigantiški, tačiau mes tikrai nevykstame į Paryžių, jog sudalyvautume PSG vakarėlyje. Vykstame kovoti dėl pergalės", – pridūrė portugalas.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos