A. Vidalio įvartis atvedė "Bayern" į pergalę, BVB patyrė eilinę nesėkmę (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 15-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" išvykoje turėjo rimtų problemų su Frankfurto "Eintracht". Bavarai tik minimaliu skirtumu pranoko šeimininkų komandą.

Į pergalę svečius iš Miuncheno atvedė Arturo Vidalis, pasižymėjęs 20-ąją susitikimo minutę.

"Bayern" savo sąskaitoje turi 35 taškus ir nuo artimiausių persekiotojų pirmauja 8 taškų pranašumu.

Kitoje dvikovoje jau eilinę nesėkmę namuose patyrė Dortmundo "Borussia". "Getonai juodi" rezultatu 1-2 buvo priversti pripažinti Brėmeno "Werder" pranašumą.

26-ąją minutę varžovai įsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išlygino rezultatą. Deja, neilgam - 65-ąją minutę Theodoras Gebre Selassie pelnė pergalingą įvartį.

BVB be pergalės jau lieka devynerias rungtynes iš eilės visuose turnyruose. Su 22 taškais "Borussia" rikiuojasi vos septintoje pozicijoje.

Likusios dvikovos baigėsi "Leipzig" - "Mainz", "Hamburger" - "Wolfsburg" ir "Gladbach" - "Schalke" lygiosiomis.

"Eintracht" 0 - 1 "Bayern"

"Borussia" 1 - 2 "Werder"

"Hamburger" 0 - 0 "Wolfsburg"

"Leipzig" 2 - 2 "Mainz"

"Gladbach" 1 - 1 "Schalke"