A.Veličkos įvartis "Hearts" pelnyti taškų nepadėjo © Eurofootball.lt
Šeštadienį Škotijos „Premier“ lygoje vyko ketverios 33 turo rungtynės. Pagrindinėse rungtynėse Glazge, nepaisant Andriaus Veličkos įvarčio, „Hearts“ pralaimėjo „Rangers“ klubui.

Rungtynes kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai, ir „Hearts“ vartininkui Craigui Gordonui porą kartų teko gelbėti savo komandą po Dado Pršo ir Kriso Boydo smūgių iš arti. Vis tik svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 16 min. Laryea Kingstonas nuo aikštės vidurio prasiveržė link „Rangers“ vartų, perdavė kamuolį į dešinę Andriui Veličkai, ir lietuvis tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį.

Po įvarčio „Hearts“ atsitraukė į gynybą. „Rangers“ tuo tarpu rezgė vieną ataką po kitos ir Craigui Gordonui ne kartą teko pademonstruoti visą savo meistriškumą.

Šeimininkai išlygino rezultatą iš karto po pertraukos. 52 min. Alanas Huttonas perdavė kamuolį iš krašto į baudos aikštelę Gavinui Rae, ir šis galva permetė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

„Rangers“ atakos ir toliau tesėsi, o Edinburgo futbolininkai tenkinosi retomis ir ne itin pavojingomis kontratakomis. Tačiau kaip šį sezoną dažnai nutikdavo, „Hearts“ palankaus rezultato išlaikyti nepavyko. Likus žaisti kiek daugiau nei 10 minučių puikų įvartį į viršutinį vartų kampą apsisukdamas per save įmušė Barry Fergusonas – 2-1.

A.Korobočkos auklėtiniai vis dar nepraranda vilčių pakilti į 3 vietą, kadangi „Aberdeen“ prarado taškus, sužaisdami lygiosiomis su kitu Edinburgo klubu „Hibernian“. Pastaruoju metu nuosmukį išgyvenantis „Hibernian“ klubas rungtynes baigė net be dviejų pašalintų futbolininkų.

Kitos rungtynėse pergalę po ilgesnės pertraukos iškovojo „Dufermline“, pranokę „Dundee United“, o „Inverness“ nugalėjo „Motherwell“ ekipą.

Sekmadienį ir pirmadienį įvyks dar dvejos varžybos, po kurių 1-6 ir 7-12 vietas užėmusios ekipos išsiskirs į dvi grupes ir kovos vieno rato sistema.