A. Skarbalius sugrįžo pergalingai

Aurelijus Skarbalius pergalingai grįžo prie Danijos Briondbiu „Brøndby“ vairo. 42-ejų lietuvio treniruojama komanda sekmadienį „Superliga“ XXI turo rungtynėse namie 1:0 (1:0) nugalėjo Randerso „Randers“.

A. Skarbaliaus komandos pergalę lėmė įvartis „į rūbinę“. 44-ąją minutę pasižymėjo Davidas Boysenas (1:0).

„Noriu padėkoti klubo personalui ir komandai. Buvo gera vėl stovėti kartu“, – po rungtynių kalbėjo A. Skarbalius.

„Brøndby“ (35 taškai) Danijos lygoje užima ketvirtąją vietą. „Randers“ (28 tšk.) – septintąją.

A. Skarbaliaus ekipa taškai pasivijo Luko Spalvio Olborgo „AaB“. Ji sekmadienį 2:6 (1:3) pralaimėjo lyderių mūšį, svečiuose nusileisdama Kopenhagos „København“.

Šeimininkams įvarčius pelnė paragvajietis Federico Santanderas (8 minutę, 0:1), Kasperas Kuskas (11 min., 0:2), Nicolai Jørgensenas (40 min., 1:3), F. Santanderas (47 min., 1:4), Youssefas Toutouhas (75 min., 2:5), Andreasas Corneliusas (82 min., 2:6). „AaB“ gretose pasižymėjo Kasperas Risgårdas (37 min., 2:1) ir Thomasas Enevoldsenas (68 min., 4:2).

L. Spalvis aikštėje pasirodė 62-ąją minutę, pakeitęs Frederiką Børstingą. 21-erių lietuvis lieka rezultatyviausiu „Superliga“ futbolininku. L. Spalvis įmušęs 15 įvarčių ir trimis lenkia Odensės OB atstovą Rasmusą Festerseną.

„AaB“ (35 tšk.) rikiuojasi trečia, „København“ (45 tšk.) – pirma.