A. Rudigeris išplėšė "Chelsea" ekipai lygiąsias Lesteryje, "Liverpool" toliau šluoja varžovus

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 25-asis turas.

Pirmoje dienos dvikovoje susigrūmė dvi turnyrinės lentelės kaimynės – "Leicester City" ir Londono "Chelsea". Rezultatyvi komandų akistata baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmajame kėlinyje komandos įvarčių taip ir nepasiekė, tačiau visas veiksmas persikėlė į antrąją rungtynių dalį.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu "Chelsea" įvarčiu – po kampinio pasižymėjo Antonio Rudigeris. Ilgai šiuo pranašumu svečiai nepasidžiaugė – po aštuonių minučių rezultatą išlygino Harvey Barnesas.

"Leicester" po įvarčio įgavo pasitikėjimo ir 64-ąją minutę jau pirmavo, kai ne itin užtikrintai sužaidė tiek vartininkas Willy Caballero, tiek gynybos linija. "Lapes" į priekį išvedė Benas Chilwellas.

Kai "Chelsea" reikėjo įvarčio, vėl savo žodį tarė gynėjas A. Rudigeris – jis 71-ąją minutę fantastišku smūgiu galva grąžino lygybę.

"Leicester" kiek netrukus turėjo dvi idealias progas vėl susigrąžinti pranašumą, tačiau jų neišnaudojo nei Jonny Evansas, nei tas pats H. Barnesas.

"Leicester" su 49 taškais užtikrintai lieka trečioje pozicijoje, o štai "Chelsea" toliau komplikuoja savo situaciją didžiajame ketverte – "mėlynuosius" nuo penktoje vietoje esančio "Man Utd" skiria 7 taškai. Pastarieji savo rungtynes dar tik žais.

Kitoje dvikovoje eilinę pergalę iškovojo sėkmingai link titulo žygiuojanti "Liverpool" ekipa. Antrajame kėlinyje užsikūrę "raudonieji' 4:0 sutriuškino "Southampton".

Įvarčius įmušė Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, Jordanas Hendersonas ir dubliu pasižymėjęs Mohamedas Salah.

"Liverpool" šį sezoną taškus prarado dar tik vieneriose rungtynėse.

Kitos dvikovos baigėsi "Bournemouth", "Sheffield Untied"ir "Everton" pergalėmis bei dar dvejomis lygiosiomis.

"Leicester" 2 - 2 "Chelsea"
46' [0 - 1] A. Rudiger
54' [1 - 1] H. Barnes
64' [2 - 1] B. Chilwell
71' [2 - 2] A. Rudiger

"Liverpool" 4 - 0 "Southampton"
47' [1 - 0] A. Oxlade-Chamberlain
60' [2 - 0] J. Henderson
72' [3 - 0] M. Salah
90' [4 - 0] M. Salah

"Bournemouth" 2 - 1 "Aston Villa"

"Crystal Palace" 0 - 1 "Sheffield Utd"

"Watford" 2 - 3 "Everton"

"West Ham" 3 - 3 "Brighton"

"Newcastle" 0 - 0 "Norwich"