A. Pukelis apie Seimo narių planus: „Nuo to Lietuvos futbolui bus tik blogiau“

LFF Vykdomojo komiteto narį Arūną Pukelį neramina Seimo narių planai organizacijai įvesti tiesioginį valdymą.

Valdžios atstovai teigia, kad naujas įstatymas įpareigotų naujus demokratinius LFF rinkimus, be kriminalinio pasaulio atstovų.

LFF nesutikus reformuotis, jos funkcijas laikinai perimtų administratorius, kurį paskirtų Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Apie savo nuogąstavimus tauragiškis rašė socialiniame tinkle.

„Labai apmaudu, kad kai kuriuos Seimo narius už virvučių tampo veikėjai, kurie daug metų buvo prisisiurbę prie Lietuvos fubolo pinigų ir labai gerai gyveno.

Atlikus radikalias permainas LFF finansų valdyme, lesyklėles buvo uždarytos visiems laikams ir pinigų šlangelės į privačias kišenes buvo atjungtos. Dabar šie veikėjai, per kai kuriuos Seimo narius, siekia grąžinti seną tvarką.

Todėl ir norima užgrobti LFF valdymą per prievartą, panaudojant valdžios galias, nes savarankiška futbolo bendruomenė nori valytis ir bet kokios svetimų pinigų siurbelės ten yra nepageidaujamos. Nėra tobulų šiame pasaulyje. LFF būdama atvira pokyčiams organizacija yra pasiruošusi svarstyti visus siūlymus, kaip būti dar geresniais ir kaip Lietuvos futbolui padėti atsitiesti.

Tačiau minėtiems Seimo nariams to nereikia. Jų tikslas užgrobti LFF ir grąžinti į valdymą tuos, kurie daug metų šildėsi iš futbolo. Tai ir yra raudona linija, kurios leisti peržengti negalime.

Apie pasekmes. Neabejoju, kad FIFA ir UEFA vadovai pamatė ar greitu laiku pamatys išverstą į užsienio kalbą šios dienos Seimo narių spaudos konferencijos transliaciją. Ten yra visi atsakymai į klausimus. Apmaudu, kad savo asmeninius interesus Seimo nariai kelia aukščiau Lietuvos futbolo bendruomenės interesų. Ir vietoj to, kad civilizuotu keliu, kartu būtų ieškoma, kaip LFF valdymą padaryti efektyvesnį yra bandoma primityviausiu būdu, neteisėtai užgrobti savarankišką ir nepriklausomą sporto organizaciją.

Atminkite mano žodžius, nuo to, Lietuvos futbolui bus tik blogiau. Šiandien valdžios kilpos metamos ant futbolo kaklo, jeigu pavyktų šita afera, lieka tik laiko klausimas, į kurios nepriklausomos asociacijos duris bus pasibelsta kitą kartą ir pareikalauta atsiduoti valdžiai“, – rašė A. Pukelis.

Straipsnio įvertinimas: 0 11
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos