A. Novikovas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie dar vienos "Jagiellonia" pergalės (VIDEO)

Puikią formą Lenkijos pirmenybėse toliau demonstruoja „Jagiellonia“ ekipa ir Lietuvos rinktinės saugas Arvydas Novikovas.

Pirmadienį lietuvio atstovaujama komanda „Ekstraklasa“ čempionate iškovojo penktąją pergalę iš eilės 2:0 namuose įveikusi „Wisla“ klubą.

Iki 80-osios rungtynių minutės rungtyniavęs A. Novikovas šiame mače sužaidus pusvalandį prieš save išvydo geltoną kortelę, o antrajame kėlinyje jis atliko rezultatyvų perdavimą įvartį pelniusiam Nemanja Mitrovičiui. Gynėjas iš Slovėnijos pasižymėjo po lietuvio tiksliai pakelto kampinio.

Po 26 turų „Jagiellonia“ yra surinkusi 51 tašką bei pirmauja Lenkijos čempionate. Tuo tarpu A. Novikovas šiame sezone Lenkijos čempionate per 24 mačus pelnė šešis įvarčius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Saugas yra rezultatyviausias šio sezono „Jagiellonia“ žaidėjas.