A. Novikovas beveik po pusės metų grįžo į "Bochum" sudėtį

Beveik puse metų. Tiek laiko buvo prabėgę nuo to momento, kai oficialiose rungtynėse Arvydas Novikovas vilkėjo Vokietijos klubo VfL “Bochum” marškinėlius.

Pats futbolininkas neneigė, kad santykiai tarp jo ir vyriausiojo klubo trenerio Gertjano Verbeeko buvo įtempti ir pirmąsias devynerias šio sezono rungtynės Lietuvos nacionalinės rinktinės vienas lyderių leisdavo tribūnoje.

Pats Arvydas kalbėjo, kad žiemą greičiausiai ieškos opcijų ir bandys surasti klubą, kuriame galėtų reguliariai rungtyniauti. Po sėkmingai sužaistų rungtynių prieš Škotijos rinktinę, netgi atsirado kalbų, kad technišką saugą viliotų galimybė sugrįžti į Škotiją, kurioje futbolininkas pradėjo savo profesionalo kelią.

Šiandien Vokietijos antroje lygoje vyko susitikimas tarp klubų, kurie dar prieš keletą metų gynė savo klubo spalvas “Bundesliga” čempionate. Dvikovoje tarp “Bochum” ir “Kaiserslautern” lietuvis į aikštę žengė 63 min. kai jo komandą atsilikinėjo 0:2. Nors A.Novikovas aktyviai įsiliejo į žaidimą ir buvo pastebimas, įvykių eigos pakeisti nepavyko ir svečiuose rungtyniavę “Bochum” futbolininkai nusileido 0:3.

Po rungtynių specialiai Futbolo.TV žaidėjas sakė:  “Esu laimingas, kad pagaliau gavau žaidybinės praktikos, kuri šiuo metu man yra labai svarbi ir reikalinga”.

Žaidėjas yra įsitikinęs, kad geri rinktinės rezultatai ir jo žaidimas buvo vienas iš faktorių, kurie privertė trenerį pakeisti nuomonę apie jį: “Su treneriu bendraujame gerai, neatrodo, kad jis būtų piktas ar nusistatęs prieš mane. Jo sprendimai praeityje man nebuvo palankūs ir nevisada suprantami. Manau, kad jis stebėjo rinktinės rungtynes ir nusprendė man suteikti šansą, kurį aš vertinu ir džiaugiuosi”.

Lapkričio 11 dieną Lietuvos nacionalinės rinktinės laukia dar vienas išbandymas, susitikimas svečiuose su labai pajėgia Slovakijos komanda. “Į rinktinę visada važiuoju nusiteikęs puikiai ir pasiruošęs atiduoti visą save savo šaliai. Tikiuosi gauti daugiau laiko klube, kad į rinktinės stovyklą atvykčiau dar geriau pasiruošęs” – sakė Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas. 

Ervinas Kvitkauskas, futbolo.tv