A. Moratos dublis atvedė "Atletico" į dar vieną pergalę "La Liga" pirmenybėse

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 26-ojo turo rungtynės.

Konkurenciją "Barcelona" komandai vis dar kelianti Madrido "Atletico" išvykoje susigrūmė su San Sebastiano "Real Sociedad". "Rojiblancos" pratęsė pergalių seriją varžovus įveikdami rezultatu 2:0.

Abu įvarčius po standartinių situacijų svečiams įmušė Alvaro Morata. Puolėjas savo įvarčius pasiekė per tris minutes, kurie ir buvo vieninteliai šiame susitikime.

62-ąją minutę "Atletico" liko žaisti dešimtyje, tačiau net ir tai nepadėjo "La Real" futbolininkams sukrapštyti vieną įvartį – nuostabų žaidimą vartuose demonstravo Janas Oblakas.

Antroje vietje esantis "Atletico" nuo "Barcos" išlaiko septynių taškų atsilikimą.

Kitos rungtynės baigėsi Madrido "Getafe" pergale prieš Sevilijos "Real Betis". "Getafe" toliau išlieka ketvirtoje pozicijoje ir siekia savo svajonės – patekimo į Čempionų lygą.

Dar kitoje dvikovoje "Eibar" minimaliu skirtumu pranoko "Celtą", o "Valencia" namuose nugalėjo Bilbao "Athletic".

"Real Sociedad" 0 - 2 "Atletico"
30' [0 - 1] A. Morata
33' [0 - 2] A. Morata
62' Koke ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Real Betis" 1 - 2 "Getafe"
20' [0 - 1] L. Cabrera
44' [0 - 2] J. Mata
75' [1 - 2] Joaquin

"Eibar" 1 - 0 "Celta"
87' [1 - 0] S. Enrich
67' Charles ("Eibar") nerealizavo 11 m. baudinio

"Valencia" 2 - 0 "Bilbao"
49' [1 - 0] Rodrigo
89' [2 - 0] K. Gameiro