A. Morata: "Sugrįžimas į "Atletico" yra geriausia, kas man galėjo nutikti"

Londono "Chelsea" gretose laimės neradęs Alvaro Morata antrąją praėjusio sezono pusę nuomos pagrindais praleido Madrido "Atletico" gretose, o nuo 2020 metų Ispanijos klubas įgys visas teises į puolėją.

26-erių ispanas atvirai reiškė norą negrįžti į Londoną, kur jis rungtyniavo nuo 2017 metų, tačiau nesugebėjo tapti svarbia komandos figūra.

Bendraudamas su EFE A. Morata teigė, kad sugrįžimas į "Atletico" ekipą, kurios jaunimo akademijoje jis rungtyniavo, yra geriausia, kas jam galėjo nutikti.

"Sugrįžimas į "Atletico" yra geriausia, kas man galėjo nutikti. Iškovotas titulas su šia komanda man reikštų labai daug. Daug daugiau, nei bet kuris kitas trofėjus, kurį jau esu iškovojęs, nes viskas būtų tiesiog kitaip", - kalbėjo A. Morata.

"Atletico" šią vasarą neteko keletos svarbių komandos žaidėjų, o didžiausiu praradimu reikėtų vadinti Antoine'o Griezmanno persikėlimą į "Barceloną". 

A. Moratos teigimu, prancūzas yra vienas geriausių žaidėjų, pastaruoju metu žaidusių "Atletico" gretose.

"Svarbūs žaidėjai, kurie buvo ir didžios asmenybės, paliko komandą. Norėčiau, kad jie ir toliau būtų čia, tačiau kiekvienas turime skirtingus karjeros planus.

Griezmannas yra aukščiausios klasės žaidėjas, man net nereikia to jums aiškinti. Jis yra vienas geriausių žaidėjų, pastaruoju metu rungtyniavusių "Atletico" gretose", - buvusį komandos draugą gyrė A. Morata.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...