A lygos turo rinktinėje – „Sūduvos“ saugų duetas © V. Kuralavičiaus nuotr.

„Optibet A lygos“ 26-ojo turo simbolinėje rinktinėje atsidūrė keturių komandų žaidėjai.

Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Riteriai“): Sostinės klubas iškovojo reikšmingą pergalę Panevėžyje ir pagerino savo situaciją kovoje dėl vietų tarptautiniame fronte. A. Vitkauskas svarbioje akistatoje žaidė užtikrintai bei išsaugojo vartus „sausus“.

Sethas Sincere'as („Kauno Žalgiris“): Vasarą prie klubo prisijungęs dešiniojo krašto gynėjas neužtruko išsikovoti vietos starto sudėtyje. Beveik 70 minučių aikštėje praleidęs futbolininkas iš Nigerijos buvo pastebimas atakuojant ir sėkmingai tvarkėsi su užduotimis prie savo vartų.

Nemanja Lakičius-Pešičius (Vilniaus „Riteriai“): Sutapimas ar ne, tačiau su šio legionieriaus iš Serbijos atvykimu „Riteriai“ praleidžia labai nedaug įvarčių. Maža to, N. Lakičius-Pešičius prisidėjo prie iškovotos pergalės, kai paskutinėmis minutėmis Panevėžyje taikliai mušė galva.

Edvinas Girdvainis („Kauno Žalgiris“): Kauniečiai Telšių „Džiugui“ itin dažnai grasino standartinių padėčių metu ir tuo nulėmė rungtynes. Šiame komponente labai solidžiai rungtyniavo Lietuvos rinktinės gynėjas, kuris po pakelto kampinio pelnė antrą savo įvartį šiame sezone.

Markas Beneta (Marijampolės „Sūduva“): Praėjusios savaitės viduryje sūduviečiui teko rungtyniauti ne dešiniajame, o kairiajame gynybos krašte. Su šiuo iššūkiu klaipėdietis susitvarkė sėkmingai bei buvo aktyvus atakuojant – sykį jo galingas smūgis vos nevirto įvarčiu.

Olivier Rommensas (Marijampolės „Sūduva“): Legionierius iš Belgijos dvikovoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa nutraukė beveik keturių mėnesių įvarčių badą. O. Rommensas pasižymėjo smūgiu iš arti bei išsiskyrė „raktiniais“ perdavimais, kurie kėlė varžovams didelę grėsmę.

Giedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“): Vicečempionai akistatoje prieš mėlynai baltus surengė vieną iš kokybiškiausių pasirodymų aikštės viduryje. Antroje sezono pusėje naudingiau rungtyniaujantis G. Matulevičius išsiskyrė rezultatyviu perdavimu.

Antonas Fase („Kauno Žalgiris“): Galima konstatuoti, kad futbolininkas iš Nyderlandų tarsi viesulas įsiveržė į „Optibet A lygą“. Praėjusios savaitės dvikovoje su „Džiugu“ greičio savybėmis išsiskiriantis A. Fase rungtyniavo itin pastebimai – pasižymėjo įvarčiu bei rezultatyviu perdavimu.

Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“): 36-erių veteranas savo rezultatyviausias rungtynes Lietuvos čempionate sužaidė būtent praėjusią savaitę. Kontratakų metu R. Vėževičius „Jonavai“ atseikėjo net 4 įvarčius, kurie nulėmė svarbią gargždiškių pergalę.

Darius Zubauskas (Gargždų „Banga“): Pagrindiniu R. Vėževičiaus ginklanešiu Jonavoje tapo kitas „Bangos“ atakuojantis žaidėjas – D. Zubauskas. Puolėjas atliko net 3 rezultatyvius perdavimus ir visi jie buvo atlikti būtent „pokerį“ išpildžiusiam komandos draugui.

Nerijus Valskis („Kauno Žalgiris“): Vis daugiau žaidybinio laiko gaunantis 35 metų puolėjas „Kauno Žalgiriui“ jau duoda dividendų. Mače su „Džiugu“ N. Valskis žaidė tik kiek daugiau negu pusvalandį, tačiau per tą laiką spėjo pasižymėti dubliu.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos