A lygos turo rinktinėje – nemažai atakuojančių žaidėjų © V. Kuralavičiaus nuotr.

„Optibet A lygos“ 24-ojo turo simbolinėje rinktinėje išsiskiria nemažai į ataką orientuotų žaidėjų.

Tomas Švedkauskas (Marijampolės „Sūduva“): Sūduviečiai Jonavoje turėjo išties nemažai problemų gynyboje, ypač antrame kėlinyje. T. Švedkauskas atrėmė 7 varžovų smūgius, sužaidė vieną geriausių sezono mačų ir turo rinktinėje atsidūrė antrą kartą.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): Pergalingose rungtynėse prieš Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą veteranas pasirodė labai solidžiai. Vilnietis atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas bei perėmė kamuolį, po kurio išsivystė įvarčiu pasibaigusi ataka.

Dimašas Kaškenas (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Kazachstano Kaune sėkmingai slopino mėlynai baltų atakas. Vidurio gynėjas iš viso perėmė net 14 kamuolių ir tai buvo ryškiai geriausias rezultatas 24-ajame „Optibet A lygos“ ture.

Edvinas Girdvainis („Kauno Žalgiris“): Laikinosios sostinės komanda pagerino savo rezultatą gynyboje ir prie to prisideda sėkmingai rungtyniaujantis vidurio gynėjas. E. Girdvainis laimėjo 75 proc. dvikovų (6/8) bei perėmė 8 kamuolius.

Choco (Vilniaus „Riteriai“): Vilniaus klubas labai retai kada pastaruoju metu išsaugo vartus „sausus“, tačiau tą pavyko padaryti Gargžduose. Choco sėkmingai tvarkėsi su užduotimis prie savo vartų ir antrame kėlinyje atliko vieną labai pavojingą smūgį į vartus.

Antonas Fase („Kauno Žalgiris“): Futbolininkas iš Nyderlandų labai greitai adaptavosi naujame klube. Akistatoje su FA „Šiauliai“ A. Fase pelnė efektingą įvartį ir puikiai išpildė standartinę situaciją – pakeltas kampinis virto rezultatyviu perdavimu.

Dejanas Miličevičius (Vilniaus „Riteriai“): Patyrusio serbo atvykimas į „Riterius“ buvo itin reikšmingas. D. Miličevičius rungtynėse prieš Gargždų „Bangą“ išsiskyrė pergalę atnešusiu įvarčiu ir taip pat net 16 kartų pirmasis suskubo prie atšokusių kamuolių. 

Aldairas Ferreira (Telšių „Džiugas“): Svarbų vaidmenį Telšių klube vaidinantis saugas Panevėžyje sužaidė ryškiausią sezono mačą. A. Ferreira pelnė įvartį, perėmė kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą ir taip pat išprovokavo 3 pražangas.

Kule Mbombo (Marijampolės „Sūduva“): Puolėjas iš Kongo Demokratinės Respublikos trečią kartą šiemet išsiskyrė dubliu ir savo kraityje turi jau 11 įvarčių. Sūduvietis akistatoje su „Jonava“ pasižymėjo puikiu progų išpildymu ir puolime laimėjo 8 dvikovas iš 18 (44 proc.).

Nasko Milevas („Panevėžys“): Prieš savo buvusį klubą futbolininkas iš Bulgarijos sužaidė geriausias sezono rungtynes. Sėkmingai situacijas išpildęs N. Milevas pelnė 2 įvarčius, išprovokavo net 5 pražangas bei puolime laimėjo 8 dvikovas iš 16 (50 proc.).

Noelis Mbo (Telšių „Džiugas“): Puikiais fiziniais duomenimis galintis pasigirti „Džiugo“ puolėjas pagaliau driokstelėjo. Dvikovoje su „Panevėžiu“ N. Mbo pirmiausia atliko rezultatyvų perdavimą, o po to vėliau gražiai suklaidino varžovą bei atsidarė įvarčių sąskaitą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos