A lygos turo rinktinėje atsidūrė laimėjusių komandų atstovai © E. Žaldario nuotr.

Į „Optibet A lygos“ simbolinę 29-ojo turo rinktinę prasibrovė trijų laimėjusių ekipų futbolininkai.

Martynas Matijoška (Alytaus DFK „Dainava“): 25-erių vartininkas prieš savo buvusią komandą sužaidė sėkmingą mačą ir nepraleido įvarčio. M. Matijoška pergalingame susitikime atrėmė 4 varžovų smūgius.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): Rezultatyviose rungtynėse patyręs krašto gynėjas paliko savo pėdsaką. Ilgametis „Riterių“ futbolininkas perėmė 10 kamuolių, taip pat išsiskirdamas 2 „raktiniais perdavimais“ bei 229 „InStat“ naudingumo balais. 

Linas Klimavičius (Alytaus DFK „Dainava“): Kėdainiuose dainaviečių gynyba beveik netrūkinėjo – pavyko išlaikyti „sausus“ vartus ir laimėti antrą kartą iš eilės. L. Klimavičiaus sąskaitoje – 3 „raktiniai perdavimai“ bei 2 smūgiai į vartus. 

Mantas Fridrikas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Rungtynėse su „Banga“ vidurio gynėjas žaidė daugiau negu valandą bei pasirodė itin naudingai. 260 „InStat“ naudingumo balų, 94 proc. perdavimų tikslumas bei 91 proc. laimėtų dvikovų – tokį pasirodymą surengė patyręs futbolininkas. 

Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“): Praėjusią savaitę nė vienas kairiojo krašto gynėjas ryškiais pasirodymais neišsiskyrė. Į kraštą pastumtas D. Barauskas sėkmingai darbavosi gynyboje ir kartą buvo itin arti įvarčio – jo smūgį atrėmė vartininkas.

Kyle‘as Spence‘as (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Krašto saugas iš Didžiosios Britanijos kaip reikiant įsibėgėjo. K. Spence‘as surengė labai efektingą reidą bei pelnė įvartį jau trečiame mače iš eilės. 

Thompsonas Gavi (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Antroje sezono pusėje vis ryškiau apie save primena ir futbolininkas iš Nigerijos. Th. Gavi sužaidė savo naudingiausią dvikovą „Optibet A lygoje“ – susidūrime su Gargždų „Banga“ įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą. 

Marko Pavlovskis (Vilniaus „Riteriai“): Po beveik trijų mėnesių pertraukos saugas iš Serbijos pelnė įvartį, kuris buvo labai svarbus. Puikiu tolimu smūgiu M. Pavlovskis pakreipė rungtynių su Telšių „Džiugu“ eigą ir padėjo sostinės klubui iškovoti svarbią pergalę.

Saidas Hamuličius (Alytaus DFK „Dainava“): Į antrą vietą rezultatyviausių čempionato žaidėjų rikiuotėje prasibrovęs krašto saugas išplėšė dar vieną pergalę – „Dainava“ nugalėjo Kėdainiuose. Be pelnyto įvarčio S. Hamuličius atliko dar 5 smūgius bei surinko 262 „InStat“ naudingumo balus.

Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Gargžduose itin efektingu įvarčiu išsiskyręs puolėjas iš viso pasižymėjo 5 smūgiais. N. Petkevičiaus sąskaitoje – 215 „InStat“ naudingumo balų.

Maksymas Marusičius (Vilniaus „Riteriai“): Naujasis Vilniaus ekipos puolėjas pagaliau pralaužė ledus, įmušdamas savo pirmą įvartį „Riterių“ gretose. Be to, ukrainietis dar ne sykį grasino „Džiugo“ vartininkui, dalyvavo net 34 dvikovose ir pasižymėjo 252 „InStat“ naudingumo balais.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos