A lygos turo rinktinėje – aštuonių komandų žaidėjai © „Hegelmann“ nuotr.

„Optibet A lygos“ 23-iojo turo simbolinėje rinktinėje atsidūrė net aštuonių skirtingų ekipų atstovai.

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Šiame sezone dar nė vieno mačo nepraleidęs vartininkas sėkmingai pasirodė derbyje. Dvikovoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa D. Mikelionis atrėmė 6 smūgius, iš kurių dalis buvo labai pavojingi bei padėjo komandai išsaugoti tašką.

Petaras Mamičius (Vilniaus „Žalgiris“): Šį sykį kairiakojis krašto gynėjas rungtyniavo dešiniajame krašte ir iš ten aktyviai jungėsi į atakas. P. Mamičius susitikime prieš „Jonavą“ atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą ir dabar jų kraityje turi net 10.

Samuelis Odeoyibo (Kauno rajono „Hegelmann“): Vidurio gynėjas iš Nigerijos antrame mače iš eilės tampa faktoriumi standartinių padėčių metu. Derbyje S. Odeoyibo išsiskyrė puikiu smūgiu galva, išvesdamas mėlynai baltus į priekį, ir dabar šiame sezone yra pelnęs 2 įvarčius.

Renanas Paulino (Gargždų „Banga“): Dar sykį į vidurio gynėjo poziciją pastumtas brazilas lenktynėse turėdavo rūpesčių su Ariagneriu Smithu, tačiau pelnė įvartį galva, grąžindamas komandą į žaidimą. Be to, antrame kėlinyje R. Paulino blokavo į tuščius vartus skriejusį kamuolį.

Hugo Figueredo (Kauno rajono „Hegelmann“): Labai stabiliai rungtyniaujantis futbolininkas iš Brazilijos rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“ atliko rezultatyvų perdavimą, kuris buvo jau 6-asis. Taip pat H. Figueredo pasižymėjo pavojingais smūgiais iš tolimos distancijos.

Leonardo Antonio (Telšių „Džiugas“): Praėjusiame ture pagaliau blykstelėjo vienas iš Žemaitijos komandos lyderių. Dvikovoje su FA „Šiauliai“ L. Antonio realizavo baudinį ir netrukus pelnė dar vieną įvartį – iš viso saugas yra pasižymėjęs tris kartus.

Danielis Romanovskis (FA „Šiauliai“): Vidurio saugas po beveik mėnesio pertraukos vėl pasižymėjo taikliu smūgiu iš gana nelengvos padėties – išvedė komandą į priekį mače su „Džiugu“. Iš viso šiemet vilnietis yra pelnęs 5 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Xabi Auzmendi (Marijampolės „Sūduva“): Vienas iš Marijampolės klubo lyderių dar kartą priminė apie save. Apylygėse rungtynėse su Vilniaus „Riteriais“ X. Auzmendi pasižymėjo aštriais perdavimais pozicinių atakų metu bei pergalingu įvarčiu antrame kėlinyje.

Josipas Tadičius (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Kroatijos „Optibet A lygoje“ pastaruoju metu gauna daugiau pasireikšti ir tą pasitikėjimą rugpjūčio mėnesį sugeba pateisinti. J. Tadičius į „Jonavos“ vartus pasiuntė dublį ir šiemet yra įmušęs 6 įvarčius.

Ariagneris Smithas („Panevėžys“): Praėjusią savaitę puolėjas nutraukė daugiau nei pusantro mėnesio trukusią tylą bei pelnyto įvarčio metu pademonstravo savo puikius techninius sugebėjimus. Daug rūpesčių „Džiugui“ kėlęs A. Smithas savo sąskaitoje turi 8 įvarčius.

Antonas Fase'as („Kauno Žalgiris“): Futbolininkas iš Nyderlandų neužtruko įsilieti į naują kolektyvą ir iš karto pradėjo duoti komandai apčiuopiamos naudos. A. Fase'as praėjusią savaitę pelnė net trečią įvartį per penkerias žaistas rungtynes Lietuvos čempionate.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos