A lygos reklaminio klipo metu sudužo technikos už daugiau nei 10 tūkst. eurų

Naujojo Lietuvos futbolo aukščiausiosios lygos sezono startas bus duotas kovo mėnesio pradžioje. Šiemet naujoji komanda, vedina naujai išrinkto A lygos prezidento Deivido Šembero, žada daug naujovių, kurių Lietuvos sportas dar neregėjo.

Įžanginė naujiena visuomenę pasieks jau vasario pradžioje, kai pasirodys pirmoji reklaminio klipo dalis, kurioje nusifilmavo D. Šemberas.

„Filmavimas vyko vakare, spaudžiant penkiolikos laipsnių šalčiui. Beveik penkias valandas teko praleisti vilkint gan neįprastą ir šaltai žiemai nepritaikytą aprangą – kostiumą ir futbolo batelius. Nors sąlygos nelepino, filmavimas praėjo puikiai, dirbti su tikrais savo srities profesionalais man visada yra didelis malonumas. Nenoriu pernelyg girti komandos, kad ateityje neatsipalaiduotų, bet galutinis rezultatas man paliko didelį įspūdį“, – sakė D. Šemberas.

Reklamą sudarys trys skirtingos dalys, kurios susijungs į vientisą kūrinį. Antroje dalyje pagrindiniais herojais bus futbolininkai, kuriuos pamatysime netradicinėje aplinkoje, o viską vainikuos bendras renginys, kuriame A lygai prireiks ir futbolo sirgalių bei sportui neabejingų Lietuvos patriotų pagalbos.

Idėjos autorius ir reklamos klipo režisierius Tomas Skamaročius pasidalino pirmaisiais įspūdžiais: „Visų pirma norėčiau pasveikinti Lietuvos futbolo aukščiausiąją lygą dėl novatoriško požiūrio į futbolą ir jo marketingą. Pati trilogijos idėja turėtų puikiai iliustruoti tai, kokiu keliu nori žengti naujoji A lygos komanda: pirma – skaidrumas, antra – pagarba ir trečia – pasitikėjimas.

Pirmąja trilogijos dalimi puikiai pavyko atspindėti dabartinę futbolo situaciją perkeltine prasme. Deividas kantriai atlaikė sudėtingas sąlygas, ko negalėtume pasakyti apie filmavimo įrangą, kuriai teko pajusti gamtos jėgą. Vos prasidėjus filmavimui, speigo neatlaikė dronas ir iš daugiau nei 30 metrų aukščio rėžėsi į betonines sijas. Laimei žmonės nenukentėjo, bet sustingusio futbolo atvaizdavimui paaukojome daugiau nei 10 tūkstančių eurų.“

Vaizdo klipe skamba muzikos grupės „Electronic I“ sukurtas muzikinis takelis. Kūrėjai sporto industrijoje ne naujokai, abu domisi tiek futbolo, tiek sporto aktualijomis. Tačiau tai nebuvo vienintelės priežastys, nulėmusios sprendimą prisijungti prie naujojo projekto.

„Ne paslaptis, kad Lietuvos futbolas šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus, o jo reprezentavimas taip pat nėra tinkamame lygmenyje. Susipažinę su šauniu kolektyvu, įsitikinome, kad jų iniciatyva yra teisinga, o darbai kokybiški ir profesionalūs. Pasitarę nusprendėme padėti iš savo pusės ir savo kūryba skatinti susidomėjimą futbolu Lietuvoje,“ – kalbėjo grupės nariai.

Trečioje reklamos dalyje A lygos komanda skatins patriotiškumo ir vienybės jausmą, kuris geriausiai atsiskleidžia komandiniu darbu, o tos komandos dalimi galės tapti kiekvienas norintis.

A lygos kūrybinė grupė pakvies visus iniciatyvius piliečius š. m. liepos 6-ąją atvykti į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną Kaune ir kartu sugiedoti valstybės himną „Tautiška giesmė“. Prisidėkite prie naujos istorijos kūrimo bei įsiamžinkite naujajame A lygos reklaminiame klipe. „Futbolo.TV“ komanda tiesiogiai transliuos šį išskirtinį renginį, o A lyga žada nustebinti visus atvykusius, todėl griebk už rankos draugus ir susitikime stadione!

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • ??

  keista situacija kai lff filmavimo grupe turtingesne uz puse a lygos komandu

  • +1
 • apmaudu

  jonavos klubo metu biudzetas...

  • +9
 • ??

  keista situacija kai lff filmavimo grupe turtingesne uz puse a lygos komandu

  • +1
 • apmaudu

  jonavos klubo metu biudzetas...

  • +9
 • apmaudu

  jonavos klubo metu biudzetas...

  • +9
 • ??

  keista situacija kai lff filmavimo grupe turtingesne uz puse a lygos komandu

  • +1

Kitos naujienos