A lygoje – "Riterių" pergalė prieš "Palangą"

Dvyliktą pergalę šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Riteriai“.

Sostinės klubas 25-ojo turo susitikime 3:1 (2:1) palaužė pirmenybių autsaiderę „Palangą“ bei pakilo į trečią turnyro lentelės vietą.

Rungtynės „Riteriams“ prasidėjo itin nebūdingu akibrokštu. 3-iąją minutę patyręs veteranas Valdemaras Borovskis atmetė kamuolį galva link vartininko Tado Simaičio, tačiau pastarasis pajudėjo kita kryptimi, tad svečiai praleido kuriozišką įvartį.

„Palangos“ futbolininkai kiek atliko dar du tolimus smūgius, kurie privertė paplušėti T. Simaitį, tačiau per likusį kėlinio laiką savo sąlygas diktavusį „Riteriai“.

Iš keletos puikių progų svečiai išnaudojo dvi – abu sykius pasižymėjo Teremas Moffi. Dvejas rungtynes dėl diskvalifikacijos praleidęs legionierius iš Nigerijos pasižymėjo 25-ąją bei 40-ąją minutėmis.

52-ąją minutę „Riterių „atakų lyderis džiaugėsi „hetriku“. Po Dovydo Virkšo pakelto kampinio nigerietis tiksliai mušė galva bei pelnė 13-ąjį įvartį šiame sezone.

Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas. „Palangą“ nuo sutriuškinimo porą sykių gelbėjo geras rungtynes sužaidęs vartininkas Marius Paukštė, kitoje aikštės pusėje geromis progomis nepasinaudojo Yao N'Goranas bei Sergejus Rusakas.

Po šios pergalės „Riteriai“ savo kraityje turi 42 taškus, „Palanga“ su 13 taškų žengia paskutinė – aštunta.

<iframe width="500" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uhoqeL3F2pY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>