A lygoje "Kruoja" ir "Trakai" į savo sąskaitą įsirašė po tris taškus

Antradienį Lietuvoje tęsiasi 16-ojo turo "SMScredit.lt A lygos" rungtynės. Dėl pergalės buvo kovojama Marijampolėje ir Vilniuje.

Pirmasis susitikimas įvyko Marijampolės miesto stadione, kuriame "Sūduva" neatsilaikė prieš Pakruojo "Kruoją". 10-ąją minutę tikslus Nerijaus Mačiulo smūgis lėmė svečių pergalę.

Antrasis mačas buvo žaidžiamos LFF stadione, kuriame "Trakai" priėmė Panevėžio "Ekrano" ekipą. Edgarso Jankausko auklėtiniai pranašumą įrodė rezultatu 2-0

Pirmasis įvartis buvo pelnytas antrajame kėlinyje, kuomet pasižymėjo Darius Miceika, o galutinį tašką 77-ąją minutę nuo 11 metrų žymos padėjo buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Tadas Labukas.

Po pergalės "Kruoja" išlieka antroje vietoje, o "Trakų" futbolininkai šoktelėjo į trečiąją vietą.

Marijampolės "Sūduva" 0 - 1 Pakruojo "Kruoja"

10' [0 - 1] N.Mačiulis

"Trakai" 2 - 0 Panevėžio "Ekranas"

55' [1 - 0] D.Miceika

77' [2 - 0] T.Labukas (11m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • MrStyvas

Malačiai trakai

• 1
  • donce (IP: d5cb6d463)

nu bet ekranas kad nusivaziavo tai ziauru...

• 1
  • sada (IP: 21f471e0f)

Kruoja OK komanda, pažiūrėk - jie pagal praleistus įvarčius treti lygoj, turi ir kuriančių žaidėjų kaip Mačiulis, turi perspektyvų ir kovingą Tautvydą Eliošių, kuris vakar per skausmus vis tiek žaidė kiek galėjo. Tas Eliošius daug pasieks

• 1
  • Ka (IP: 35e9f28d5)

as galiu pasakyt, Kruoja yra regbio komanda. Stilius toks, stovim visas varzybas gelezinej gynyboj, dauzom, jei kas nors bando priartet, kazkokiu budu bandom viena koki irident, jei pasiseka labai gerai, o paskui vel stovim, dauzom 😃 Nepykit Kruojos sirgaliai, nu bet taip yra, ta komanda futbolo nezaidzia, prie aukstesnio lygio teisejo bent viena raudona tikrai galejo but, o siaip ir dvi, kas mate varzybas, tai ir Kesminas paminejo 😃 neteisinu Suduvos, komanda labai prastai suzaide, pertrauka padare meskos paslauga ir nieko ypatingo sukurti nepavyko, bet Kruoja irgi nebuvo verta pergales. Nu ka, viskas dar priesaky, viskas gali pasikeist.