A lyga: "Žalgiris" pasityčiojo iš "Dainavos", "Atlantas" krito Šiauliuose (VIDEO)

Pirmadienį vakare Lietuvoje prasidėjo 16-asis „SMScredit.lt A lygos“ turas, kuriame sužaistos dvejos šalies rungtynės.

Vilniaus „Žalgiris“ namų aikštėje nepaliko jokių vilčių Alytaus „Dainavai“, kuri ant atsarginių suolo turėjo tik vieną žaidėją. A lygos čempionai pergalę šventė rezultatu 9-1.

Pirmajame kėlinyje lengva žalgiriečiams nebuvo. 18-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Andrezinho, tačiau rezultatą 34-ąją minutė išlygino Domas Ivanauskas. Kėlinio pabaigoje Ryčiui Leliūgai galiausiai pavyko ir vėl išvesti ekipą į priekį.

Kitos 45 minutės priklausė „Žalgirio“ futbolininkams, kurie pelnė dar septynis įvarčius. Pasižymėjo Andro Švrljuga, Serge‘as Nyuiadzi ir po du kartus varžovų vartininką nuginklavo Vaidotas Šilėnas ir Andrius Velička. Tiesa, rungtynių pabaigoje į savus vartus įsimušė Andrius Genevičius.

Kitose rungtynėse buvo užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. Byrantis „Šiaulių“ klubas namuose rezultatu 3-1 įveikė Lietuvos vicečempioną Klaipėdos „Atlantą“.

83‘ [8 – 1] A.Velička

89‘ [9 – 1] A.Genevičius (į savus vartus)

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/MK4M6XA8tTY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

„Šiauliai“ 3 – 1 Klaipėdos „Atlantas“

1‘ [0 – 1] M.Papšys

37‘ [1 – 1] S.Babič

50‘ [2 – 1] N.Tokič

76‘ [3 – 1] D.Medžiaušis

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/118/#d=500x360&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,table_colgd,fixtures&cbackground=ffffff&ctext=020202&ctitle=0a963b&cshadow=f0f4e2&cbutton=d8f5b8&cbuttontext=000000&chighlight=635959&tbody_family=" ms="" sans="" serif",geneva,sans-serif&tbody_size="9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Georgia,serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none&quot;" width="500" height="360" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0">&lt;/iframe&lt;strong&gt;&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/p&gt;</p></body></html>