A lyga: "Sūduva" be vargo nugalėjo "Atlantą"

Įsibėgėjusi Marijampolės „Sūduva“ džiaugėsi ketvirtąja iš eilės pergale Lietuvos futbolo A lygoje.

Titulą ginantys čempionai namuose užtikrintai rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino septintoje turnyro lentelės vietoje žengiantį Klaipėdos „Atlantą“.

Pirmame kėlinyje svečiai gynėsi gana kompatiškai, tad marijampoliečiai pirmą grėsmingą progą susikūrė tik 22-ąją minutę. Tosaintas Rickettsas iššoko prieš Luką Paukštę, tačiau „Atlanto“ vartininkas sužaidė užtikrintai ir išgelbėjo savo komandą.

Čempionai įvarčių sąskaitą atidarė 36-ąją minutę. Po tikslaus Pauliaus Golubicko perdavimo iš kairiojo krašto atlantiečiai pametė savo gynybines pozicijas ir smūgiu galva iš arti pasižymėjo Semiras Kerla.

Kėlinio pabaigoje po ilgesnės pertraukos įvartį galėjo pelnyti rezultatyviausias „Sūduvos“ žaidėjas T. Rickettsas, tačiau kanadiečio ir L. Paukštės akistatoje dar kartą triumfavo pastarasis.

Antrasis kėlinys vyko viena kryptimi: „Sūduva“ nuožmiai atakavo, „Atlantas“ – atsimušinėjo, o tris sykius buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

59-ąją minutę po įspūdingo Eligijaus Jankausko perdavimo gražiu įvarčiu pasižymėjo Vaidas Slavickas, 75-ąją minutę – po perdavimo iš kairiojo krašto pasižymėjo Povilas Leimonas, kuris savo taiklių smūgių sąskaitą papildė antrame mače iš eilės.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo geriausias dvikovos žaidėjas – vidurio gynėjas S. Kerla. Legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos 79-ąją minutę pirmuoju bandymu nukreipė kamuolį į virpstą, o antruoju – galingai jį pasiuntė į vartų tinklą.

Netrukus S. Kerla galėjo džiaugtis „hetriku“, tačiau smūgis galva buvo kiek netikslus.

Dvikovos pabaigoje „Sūduvos“ strategas suteikė progą pasireikšti ir šiame sezone debiutuoti traumą išsigydžiausiam juodkalniečiui Jovanui Čadženovičiui.

„Sūduva“ su 21 tašku pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą ir lauks, kaip susiklostys dvikova tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“.

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="242" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=0&width=500&height=242&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=1ac929&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">