A lyga: „Nevėžis“ džiaugėsi tašku © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ autsaideris Kėdainių „Nevėžis“ nutraukė devynių pralaimėjimų seriją ir savo sąskaitoje turi jau dviženklį taškų skaičių.

Kėdainių ekipa 31-ojo turo rungtynėse namuose lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su Telšių „Džiugu“, kuris vis dar neiškovojo nė vienos pergalės išvykose.

Svečiai galėjo džiaugtis įvarčiu jau 2-ąją minutę, tačiau sėkmingai varžovo smūgį atrėmė Robertas Granauskas, sužaidęs solidžias rungtynes.

Netrukus puikų reidą atlikęs Soichiro Suzuki galėjo pelnyti įvartį, visgi, 16-ąją minutę „Nevėžis“ praleido įvartį nedėkingoje situacijoje. Po Konstantino Šulco perdavimo Tomas Rakašius pakišo koją bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, kuriuos R. Granauskas buvo palikęs.

Praleistas įvartis „Nevėžio“ pernelyg į vėžių neišmušė – šeimininkai tiek gana sėkmingai gynėsi, tiek ieškojo savo šansų atakose. 73-iąją minutę Julius Kasparavičius perėmė kamuolį iš Miroslavo Puškarovo ir stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą.

Kėdainių ekipa buvo pelniusį antrą įvartį, tačiau Evaldo Kugio įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

Drausmingai rungtyniavęs „Nevėžis“ savo kraitį papildė 10-uoju tašku, o „Džiugas“ su 31 tašku nepasinaudojo galimybe labiau įsitvirtinti 7-oje vietoje.