A lyga: Kovoje del antrosios vietos - lygiosios (VIDEO)

Dėl antrosios vietos turnyro lentelėje kovojusios Klaipėdos „Atlanto“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandos antrą sykį čempionate išsiskyrė taikiai. Svečiai iš Suvalkijos įmušė pirmieji, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino rezultatyviausias lygos puolėjas Andrejus Paniukovas – 1:1 (0:1). Tai buvo jau 10 puolėjo įvartis.

Dvikova prasidėjo abipusėmis atakomis. Jau 5-ą minutę klaipėdietis Donatas Kazlauskas techniškai permetė kamuolį pro Algį Jankauską, atsidūrė prieš vartus, tačiau stipriai smūgiuoti galva nesugebėjo, Ivanas Kardumas kamuolį sugavo.

Vėliau stadione nuaidėjo žiūrovų nusivylimo atodūsis bei plojimai savo komandos futbolininkui, kai įspūdingu tolimu šūviu virpstą sudrebino Olegas Dmitrijevas.

„Sūduva“ taip pat turėjo savų argumentų. Galva kampinio metu pro šalį mušė Henris Ndongas, greitos atakos metu į vartus nepataikė iš gynybos atskubėjęs Darius Isoda.

Kėlinio viduryje gražią kombinacija surengę svečiai išsiveržė į priekį. Povilas Leimonas baudos aikštelėje surado Andro Švrljugą, kurio smūgį Deividas Mikelionis atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į tinklą nukreipė Karolis Laukžemis.

Suvalkiečiams teko atlikti priverstinį keitimą, nes mačo tęsti nebegalėjo Aleksandaras Živanovičius. Jį pakeitęs Radanfahas Abu Bakras iškart užsidirbo įspėjimą, nušienaudamas Andrejų Paniukovą.

Sužaidus pusvalandį, antrą įvartį privalėjo įmušti K.Laukžemis. Po dar vienos puikios „Sūduvos“ atakos Ernesto Veliulio perdavimo prieš vartus išvesto puolėjo smūgį kažkokiu būdu sugebėjo atremti D.Mikelionis.

Puikiai tame epizode sužaidęs klaipėdiečių vartininkas po kelių minučių grubiai suklydo, baudos aikštelėje išleisdamas iš rankų sugautą kamuolį, kuri netrukus išmušė nugriaudamas atskubėjusį K.Laukžemį. Svečių reikalavimų skirti baudinį arbitras neišgirdo.

Baudinio vėliau tikėjosi ir „Atlanto“ žaidėjai, apeliuodami, kad svečių gynėjai sužaidė pavojingai prieš galva kamuolį pasiekti bandžiusį Jurijų Vereščiaką. Kilus diskusijoms, pastarasis smogė sūduviškiui A.Jankauskui. Arbitras abiem žaidėjams parodė geltonas korteles, tuo nustebindamas varžovo pašalinimo laukusius marijampoliečius.

Kėlinio pabaigoje pavojingą išpuolį surengę klaipėdiečiai patikrino I.Kardumo šuolio galimybes po gražaus A.Paniukovo reido ir J.Vereščiako smūgio.

Po pertraukos abi gynybos linijos iki minimumo sumažino pavojingų momentų skaičių. „Atlantas“ didesnėmis pajėgomis ėmė artėti prie svečių vartų, tačiau didelių gaisrų jam nepavyko sukelti iki 66-os minutės, kai į baudos aikštelę įsiveržęs A.Paniukovas aplenkė R.Abu Bakrą ir nuginklavo I.Kardumą, išlygindamas rezultatą.

Šansų greitoms atakoms laukusi „Sūduva“ pabandė grasinti pora K.Laukžemio smūgių.

Likus žaisti 5 minutes, H.Ndongas išgelbėjo svečiams tašką, ant vartų linijos blokuodamas J.Vereščiako bandymą nukreipti kamuolį į tuščius vartus po greitos „Atlanto“ atakos.