A lyga: „Kauno Žalgiris“ namuose palaužė debiutantus © L. Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pasiekė dar vieną pergalę „TOPsport A lygoje“. 20-ojo turo rungtynėse Sauliaus Širmelio auklėtiniai Dariaus ir Girėno stadione rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus r. „TransINVEST“ ekipą.

Kamuolio kontrolę nuo susitikimo pradžios turėję žalgiriečiai itin daug pavojingų epizodų pirmoje rungtynių pusėje nesukūrė, tačiau to užteko turėti pranašumą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo slovėnas Žanas Benedičičius, kuriam tai buvo pirmasis įvartis čempionate – 1:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Filipas Dangubičius pabėgo nuo varžovo, o pastarasis už paskutinės vilties pražangą gavo raudoną kortelę, tad svečiams teko žaisti mažumoje.

Antrojo kėlinio metu „Kauno Žalgiris“ jau turėjo daugiau erdvių, lengviau išeidavo į atakas ir galiausiai padvigubino savo pranašumą.

Po puikiai į rungtynes įsiliejusio Artūro Dolžnikovo perdavimo įvarčiu pasižymėjo į baudos aikštelę įkirtęs Edvinas Kloniūnas – 2:0.

Savo progas dvikovos pabaigoje turėjo tas pats A.Dolžnikovas, F.Dangubičius, galva smūgiavo Jasonas Noslinas, o baudos smūgį į virpstą atliko Davidas Anane.

Po šios pergalės kauniečiai dar labiau įsitvirtino trečioje turnyro lentelės pozicijoje ir dar labiau priartėjo prie antroje vietoje esančios „Hegelmann“ komandos.