A lyga: „Banga“ palaužė debiutantus © fk Banga nuotr.

„TOPsport A lygoje“ poros pralaimėtų rungtynių ruožą pavyko nutraukti Gargždų „Bangai“. 17-ajame ture gargždiškiai namuose rezultatu 2:0 (1:0) įveikė autsaiderį Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą.

Ekipos apsikeitė grėsmingesniais išpuoliais, 25-ąją minutę Misaki Sato uždirbo baudinį, tačiau rezultatyviausias svečių futbolininkas Henrique Devensas pasiuntė kamuolį virš skersinio.

Už tai „TransINVEST“ ekipa buvo nubausta po minutės. Kamuolį prie baudos aikštelės susistabdęs Valdas Paulauskas gražiu stiliumi nuginklavo Sergijų Melašenką.

Po pertraukos tas pats V. Paulauskas padvigubino pranašumą. 61-ąją minutę saugas atliko puikų reidą bei džiaugėsi penktuoju įvarčiu šiame sezone.

V. Paulauskas buvo arti „hetriko“ – nepasinaudojo dėkinga proga, taip pat kamuolį į virpstą sukirto Robertas Vėževičius. Vilniaus rajono komanda atkarpomis ilgai kontroliavo kamuolį, bet itin grėsmingų momentų nesusikūrė.

Pergalė ir 22 taškai leido „Bangai“ pakilti į 5-ąją vietą, „TransINVEST“ futbolininkai lieka paskutiniai su 13 taškų.