A lyga: "Atlantas" nepaliko vilčių Kauno komandai (VIDEO)

Visos pergalės šį sezoną iki šiol A lygoje buvo pasiektos minimaliu skirtumu, tačiau šiandien Klaipėdoje situacija pasikeitė. Į uostamiestį neseniai sugrįžęs Andrejus Paniukovas aikštėje tiesiog šėlo, Kauno „Stumbrui“ pasipriešinti jo trims įvarčiams šansų neliko. Po įnirtingos kovos „Atlantas“ namuose triumfavo 4:1 (2:0).

Apylygė kova atrodė pirmojo kėlinio pradžioje, kol kauniečiai dar turėjo jėgų lakstyti paskui užsidegusius aikštės šeimininkus. Susikrauti saugų pranašumą „Atlantui“ užteko pusvalandžio.

Po techniškai Andrejaus Paniukovo uždirbto ir realizuoto baudos smūgio nuo 11 metrų žymos, „Atlantas“ jau 13–ąją minutę buvo priekyje.

Šeimininkų keliamas adrenalinas jautėsi vis labiau, o „Stumbras“ neatrado vaistų jam malšinti. Po Jurijaus Vereščiako perdavimo A. Paniukovas mušė antrąjį įvartį.

Pirmojo kėlinio metu sėkmė aiškiai šypsojosi klaipėdiečiams, tiksliau šiandienos snaiperiu tapusiam A. Paniukovui. Tuo tarpu Kauno futbolininkai prasiženginėdami rinko geltonas korteles ir nieko iš to nepešė.

Iškart po pertraukos „Stumbro“ treneris Mariano Barreto bandė pagerinti situaciją ir atliko net du keitimus: kovos lauke pasirodė Fabio Lopezas ir Levanas Mačarašvilis.

Tiesa, aikštės šeimininkų tai neišmušė iš vėžių – jie toliau kūrė momentus. Vos išbėgęs į aikštę po pertraukos A. Paniukovas ir vėl nedavė ramybės „Stumbro“ gynėjams.

52–oji minutė ir Andrejus tapo šių varžybų ir, šiai dienai, visos A lygos lyderiu. Trečiasis įvartis keliavo į Kauno ekipos vartus.

Vienintelė rimta proga atsitiesti per pagrindinį laiką svečiams pasitaikė 76 minutę, kai vos į vartus nepataikė Donatas Konikas.

Nors po keitimo aikštėje nebebuvo rungtynių žvaigždės, vartininko atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė ir ketvirtą įvartį jau per pridėtą laiką „Atlantui“ sugebėjo pelnyti Rokas Gedminas.

„Atlantas“ keletą kartų klydo varžovų aikštės pusėje, savo ruožtu „Stumbro“ klaidos dažniausiai kartojosi prie savos baudos aikštelės. Tiek klaidų, kiek šiandien darė Kauno ekipa, būtų užtekę trejoms rungtynėms.

Ir net paskutinę minutę D. Koniko pelnytas garbės įvartis neišgelbėjo kauniečių nuo stipraus vietinio uragano.