A. Laporte pakviestas į Prancūzijos vyrų futbolo rinktinę

Jau artimiausiu metu 22-ejų metų Aymericas Laporte nutrauks spekuliacijas dėl atstovaujamos rinktinės.

Bilbao "Athletic" klube rungtyniaujantis ir baskiško kraujo turintis centro gynėjas buvo įtrauktas į 23 Prancūzijos rinktinės žaidėjų sąrašą, kurie rungtyniaus prieš Nyderlandus ir Bulgariją.

Puikius rezultatus demonstruojantis gynėjas dar niekada nebuvo pakviestas į Prancūzijos vyrų futbolo rinktinę. A. Laporte atstovavo įvairioms Prancūzijos rinktinės amžiaus grupėms.

A. Laporte kiek anksčiau buvo atskleidęs, kad jei artimiausiu metu nesulauks gimtosios šalies kvietimo, jis gali pasirinkti atstovauti Ispanijos rinktinei.

22-ejų metų futbolininką aikštėje tikimasi pamatyti jau rungtynėse su Bulgarija. Kaip jau žinoma, futbolininkas sužaidęs bent vienas rungtynes vyrų rinktinėje, nebegali atstovauti jokiai kitai nacionaliniai komandai.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">Voilà les 23 joueurs qui affronteront la Bulgarie au <a href="https://twitter.com/StadeFrance">@StadeFrance</a>(7.10) et les Pays-Bas(10.10)! RDV lundi à Clairefontaine <a href="https://twitter.com/hashtag/FiersdetreBleus?src=hash">#FiersdetreBleus</a> <a href="https://t.co/1iByOFKjld">pic.twitter.com/1iByOFKjld</a></p>&mdash; Equipe de France (@equipedefrance) <a href="https://twitter.com/equipedefrance/status/781463971081621505">September 29, 2016</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>