A. Kolarovo baudos smūgis parklupdė "Atalanta", Milano klubai sutriuškino varžovus (VIDEO)

Pasibaigė dar septynios "Serie A" akistatos.

Pirmojoje iš jų susirėmė praėjusį sezoną aukštas vietas užėmę Bergamo "Atalanta" bei "Roma" klubai.

Abi ekipos tarpsezonio metu prarado po kelis svarbius futbolininkus, tačiau tai šio mačo nepadarė mažiau įdomiu. Jis klostėsi itin apylygiai.

Nuo pirmųjų minučių aktyviau žaidė "Atalanta", bet spaudimą atlaikę "Roma" futbolininkai sugebėjo išsiveržti į priekį po to, kai įpusėjus pirmajam kėliniui baudos smūgį realizavo naujokas Aleksandras Kolarovas.

Vėliau "giallorossi" sugebėjo pamažu rungtynių eigą išlyginti bei išsaugoti savo minimalų pranašumą, tad susitikimas baigėsi rezultatu 1-0.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Fischio finale a Bergamo: la <a href="https://twitter.com/OfficialASRoma">@OfficialASRoma</a> batte l&#39;<a href="https://twitter.com/Atalanta_BC">@Atalanta_BC</a> e conquista i 3 punti! <a href="https://twitter.com/hashtag/AtalantaRoma?src=hash">#AtalantaRoma</a> <a href="https://t.co/T2UtSI8ggl">pic.twitter.com/T2UtSI8ggl</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/899330080115183616">August 20, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Kiek vėliau buvo sužaistos likusios šešerios rungtynės.

Tarp Milano "Inter" bei Florencijos "Fiorentina" klubų tikėtasi bene didžiausios intrigos, tačiau "nerazzurri" varžovus pribloškė puikia progų realizacija.

Juos jau šeštąją minutę į priekį išvedė savo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavęs Mauro Icardi, o dar neįpusėjus pirmajam kėliniui argentinietis savo komandos persvarą padvigubino.

Iš pažiūros žaidimas tikrai klostėsi apylygiai, bet galiausiai dar vieną įvartį galva į "Violos" vartus įmušė Ivanas Perišičius ir rezultatas tapo triuškinantis. Ši dvikova baigėsi rezultatu 3-0.

Tą patį rodė ir "Crotone" bei "Milan" dvikovos švieslentė. Kita "madų sostinės" ekipa įtikinamą pranašumą įgijo taip pat greitai.

Tiesa, jai gerokai pagelbėjo raudoną kortelę užsidirbęs varžovų vidurio gynėjas Federico Ceccherini, kurio pražanga 11 metrų baudinį įmušti leido Franckui Kessie.

Po tikslaus šio naujoko smūgio kėliniui vos įpusėjus "rossoneri" savo priešininkus jau triuškino, nes labai greitai suspėjo pasižymėti jaunasis Patrickas Cutrone bei Suso.

Įdomu, kad "Milan" ekipos startinėje sudėtyje šį vakarą rungtyniavo net septyni nauji pirkiniai, o minėtasis Cutrone praėjusį sezoną "Serie A" pirmenybėse buvo sužaidęs penkias minutes.

"Atalanta" 0 - 1 "Roma"
[0-1] 31' Aleksandar Kolarov

"Bologna" 1 - 1 "Torino"
[1-0] 27' Federico Di Francesco
[1-1] 34' Adem Ljajič

"Crotone" 0 - 3 "Milan"
5' Federico Ceccherini ("Crotone") pašalintas iš aikštės
[0-1] 6' Franck Yannick Kessie (iš 11 metrų baudinio)
[0-2] 18' Patrick Cutrone
[0-3] 24' Suso

All Goals & highlights - Crotone 0-3 AC Milan... by goalsarena2017

"Inter" 3 - 0 "Fiorentina"
[1-0] 6' Mauro Icardi (iš 11 metrų baudinio)

[1-2] 54' Valter Birsa

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Fischio finale sui campi della <a href="https://twitter.com/hashtag/SerieATIM?src=hash">#SerieATIM</a>: ecco tutti i risultati della 1ª giornata! <a href="https://t.co/dc7s5Id667">pic.twitter.com/dc7s5Id667</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/899371513689800704">August 20, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>