A.Jokšas Ukrainoje įmušė pergalingą įvartį © Eurofootball.lt
Simferopolio "Tavria" ekipos naujokai iš Lietuvos ir toliau ženkliai prisideda prie savo komandos sėkmės - po Nerijaus Vasiliausko puikaus įvarčio praėjusią savaitę šį kartą pasižymėjo %p03282, kurio tikslus smūgis atnešė "lietuviškam" klubui svarbią pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimyną Zaporožės "Metallurg".

Pirmose rungtynėse po žiemos pertraukos N.Vasiliausko įvartis padėjo "Tavria" ekipai iškovoti tašką mače prieš šalies čempioną Donecko "Shakhtar" išvykoje. Šį savaitgalį visi trys lietuviai, įskaitant ir gynėją Audrių Veikutį, vėl buvo startinėje komandos sudėtyje bei rungtyniavo visą mačą prieš "Metallurg"

Pergalę "Tavria" ekipai nulėmė 67 minutę A.Jokšo pelnytas įvartis - 27 metų saugas gavęs gerą perdavimą galva iš N.Vasiliausko iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus. Progų pasižymėti rungtynėse turėjo ir pats N.Vasiliauskas, tačiau jam taip ir nepavyko įveikti varžovų vartininko.

Po šio laimėjimo "Tavria" su "Metallurg" susilygino taškais ir dabar užima 12-ąją poziciją. Į 14-ą pakilo Kijevo "Arsenal", kuris dar vienoje apatainės turnyrinės lentelės dalies klubų dvikovoje išvykoje įveikė "Kryvbas" komandą ir nustūmė ją į iškritimo zoną. Absoliučiu autsaideriu išlieka vos 12 taškų per 21 mačą surinkęs "Kryvbas", o čempionato lyderiu nepaisant dviejų prarastų taškų išlieka Kijevo "Dinamo".

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė