A. Januzajaus įvartis paliko anglus už belgų nugaros (VIDEO)

21 valandą pasaulio čempionate buvo sužaistos paskutinės grupių etapo rungtynės. G grupės finišo tiesiojoje susitiko Anglija su Belgija. Kovoje dėl pirmos pozicijos belgai minimaliu skirtumu pranoko varžovus iš Anglijos.

5-ąją minutė vartuose rimtai teko padirbėti Jordanui Pickfordui, kai galingą smūgį iš toli į vartų plotą atliko jaunasis Youri Tielemansas.

20 minučių buvo gana ramios – komandos apsikeitė keliais pavojingais momentais, tačiau aikštėje vyravo gana ramus futbolas, nesukėlęs rimto pavojaus ir vienų, ir kitų vartams.

Per likusį laiką pirmajame kėlinyje rimtesnių epizodų ir nebuvo sukurta – belgai dominavo su kamuoliu ir turėjo pranašumą savo rankose, tačiau skylių anglų gynyboje taip ir nerado.

Antrasis kėlinys prasidėjo Adnano Januzajaus „bomba“ – 51-ąją minutę „Real Sociedad“ klubo krašto puolėjas krašte puikiai susitvarkė su Danny Rose‘u ir galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui. Rezultatas tapo 1:0.

65-ąją minutę realią progą išlyginti rezultatą turėjo Marcusas Rashordas – puolėjas gavo kamuolį ir pasileido bėgti vienas prieš vartininką, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė.

Artėjant rungtynės į pabaigą anglai nebuvo pasiruošę taip lengvai pralaimėti – Garetho Southgate‘o auklėtiniai aktyvino savo žaidimą puolime, bet Thibaut Courtois su rimtai iššūkiais susidurti neteko.

88-ąją minutę puikią progą padėti galutinį tašką šioje dvikovoje turėjo Driesas Mertensas, tačiau į jo stiprų smūgį šį kartą sėkmingai reagavo J. Pickfordas.

Per likusį laiką rungtynių rezultatas nepasikeitė ir Belgijos rinktinė įsirašė trečiąją pergalę paeiliui.

Anglai turėjo susitaikyti su nesėkme ir antra pozicija grupėje. „Liūtai“ aštuntfinalyje susigrums su Kolumbija, belgai – su japonais.

Anglija 0 – 1 Belgija
51‘ [0 – 1] A. Januzaj

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/dky6r/uizurg" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">The final two matches of the group stage are soon upon us... <br><br>Here are the teams for <a href="https://twitter.com/hashtag/ENGBEL?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ENGBEL</a>!<a href="https://twitter.com/hashtag/ENG?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ENG</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/BEL?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#BEL</a> <a href="https://t.co/rvom0sQ4Ru">pic.twitter.com/rvom0sQ4Ru</a></p>&mdash; FIFA World Cup  (@FIFAWorldCup) <a href="https://twitter.com/FIFAWorldCup/status/1012378315343253504?ref_src=twsrc%5Etfw">June 28, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> <blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Confirmation, in case it&#39;s needed. <br>The 2018 <a href="https://twitter.com/hashtag/WorldCup?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WorldCup</a> group phase.......is complete. <a href="https://t.co/DFOGEQknnM">pic.twitter.com/DFOGEQknnM</a></p>&mdash; FIFA World Cup  (@FIFAWorldCup) <a href="https://twitter.com/FIFAWorldCup/status/1012425011209089024?ref_src=twsrc%5Etfw">June 28, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>