A. Isako dublis leido „Newcastle“ palaužti „Nottingham Forest“ © PA nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Newcastle“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Nottingham“ futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „miškai“. 26 minutę pasižymėjo Emmanuelis Dennnisas.

Visgi „Newcastle“ sugebėjo išlyginti rezultatą 45+3 minutę. Po Joe Willocko rezultatyvaus perdavimo oponentų vartininką nuginklavo Alexanderis Isakas.

Puolėjas iš Švedijos padovanojo savo ekipai pergalę po to, kai 90+3 minutę sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Po šių rungtynių Eddie Howe auklėtiniai rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir juos nuo laipteliu aukščiau lenkiantys „Tottenham“ futbolininkai turi vienu tašku daugiau. Tuo tarpu, „Forest“ rikiuojasi keturiolikti.