A. Iniesta po sezono gali išvykti į Kiniją

Kontraktas iki karjeros pabaigos nereiškė, kad 33-ejų metų "Barcelona" klubo legenda Andresas Iniesta ir užbaigs karjerą Katalonijos ekipoje.

A. Iniesta, kuris vis dar yra itin svarbus žaidėjas "Barcai" kovoje dėl UEFA Čempionų lygos titulo, po rungtynių su Londono "Chelsea" atskleidė, kad iki kito mėnesio pabaigos priims galutinį sprendimą dėl savo ateities.

Teigiama, kad Ispanijos rinktinės saugas nejaučia, kad dar ir kitą sezoną išsilaikys aukščiausiame lygyje, todėl nenori tapti našta klubui bei rimtai svarsto galimybę išvykti į Kiniją.

"Klubas apie mano sprendimą sužinos dar prieš jus (žiniasklaida - red.). Iki balandžio 30-os dienos turiu laiko apsispręsti lieku čia ar ne. Turiu nuspręsti, kas geriausia man ir klubui", - po rungtynių sakė A. Iniesta.

Tuo tarpu vyriausiasis katalonų treneris Ernesto Valverde nurodė, kad klubas gali sulaukti 35 mln. eurų pasiūlymo iš Kinijos už žaidėją, tačiau viską sprendžia tik pats A. Iniesta.

"Jeigu taip nutiks, mes turėsime apie tai pagalvoti", - galimą kinų pasiūlymą komentavo strategas. - Apie tai net negalvojau, todėl ir neturiu daugiau ką pasakyti. Iniesta yra su mumis ir mes norime, kad jis mums toliau padėtų".

A. Iniesta pagrindinėje "Barcelona" komandoje yra sužaidęs 662 rungtynes.