A. Iniesta: esame motyvuoti labiau nei bet kada

Vienas labiausiai patyrusių Ispanijos rinktinės saugų Andresas Iniesta tvirtina, kad itin prastas pasirodymas 2014 metų pasaulio čempionate šią komanda motyvuoja Europos čempionate žaisti geriau nei bet kada.

Prieš dvejus metus Brazilijoje įvykęs pasaulio čempionatas tada dar stipriausiai planetos komandai susiklostė itin nesėkmingai - pasitraukė dar po grupių etapo. Ispanai šiame Europos čempionate taip pat gina titulą ir grupė ne iš lengvųjų - dėl vietos žaisti kitame etape kovoja Kroatijos, Turkijos bei Čekijos rinktinės.

"Prastas pasirodymas praėjusiame pasaulio čempionate mus motyvuoja į šį Europos čempionatą sutelkti dėmesį labiau nei bet kada", - sakė A. Iniesta. - Atvykome čia turėdami čempiono statutą, todėl norime nužygiuoti kuo toliau".

"Ne kartą esame turnyrą pradėję pralaimėjimu, tačiau galutinėje stadijoje sugebėdavome turnyrą užbaigti trofėjumi. Yra buvę, kai žygį pradėdavome pergalingai, bet laimėti titulo mums nepavykdavo. Tik turnyro pabaigoje galėtume pasakyti, kokio svarbumo pirmosios rungtynės buvo", - pridūrė "Barcelona" kapitonas.

Ispanija savo žygį Prancūzijoje vykstančiame Europos čempionate pradės šiandien. 16 valandą Vicente Del Bosque auklėtiniai susigrums su Čekijos rinktine.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė