A. Griezmanno vedama "Atletico" – Europos lygos čempionė (VIDEO, FOTO)

Prabėgus ilgam ir varginančiam sezonui paaiškėjo Europos lygos čempionė. Ja tapo Madrido „Atletico“ ekipa, kur finale Lione 3:0 įveikė „Marseille“ futbolininkus.

Didžiausias to kaltininkas – dublį įmušęs Antoine Griezmannas. Savo šalies komandą baudęs futbolininkas po kartą pasižymėjo pirmame ir antrame kėliniuose.

Puolėjas pirmąjį įvartį pelnė 21-ąją minutę po itin grubios „Marseille“ futbolininkų klaidos. Prancūzas nesunkiai susidorojo su varžovų vartininku Steve‘u Mandana ir išvedė „Atletico“ į priekį.

Antrasis snaiperio įvartis krito 49-ąją minutę po puikios atakos ir gero Koke perdavimo. A. Griezmannas lio vienas prieš vartininką ir dar kartą jį įveikė.

Paskutinį vinį į „Marseille“ karstą 89-ąją minutę įmušė Gabi, kuris taip pat sulaukė rezultatyvaus perdavimo iš Koke.

„Marseille“ ekipa šiose rungtynėse negalėjo pasigirti gausa progų įmušti. Geriausius šansus turėjo Valere Germainas rungtynių pradžioje bei Konstantinosas Mitroglou, tačiau jiems abiem pritrūko tikslumo.

„Atletico“ ekipa Europos lygoje triumfavo jau trečią kartą bei susilygino su tiek pat kartų ir iki šiol rekordą laikiusia „Sevilla“ ekipa.

„Marseille“ 0:3 „Atletico“
21‘ [0-1] A. Griezmann
49‘ [0-2] A. Griezmann
89‘ [0-3] Gabi