A. Griezmanno šou tęsiasi: prancūzo "pokeris" atvedė "Atletico" į dar vieną pergalę (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsiasi 26-ojo turo kovos - sužaistos dar penkerios rungtynės.

Madrido "Real" ekipos nesėkme nepasinaudojo "Valencia". "Šikšnosparniai" išsiskyrė lygiosiomis 1-1 su Bilbao "Athletic" ir nepasinaudojo galimybe vėl grįžti į trečiąją poziciją.

Kitoje dvikovoje po savaitgalį patirtos triuškinančios nesėkmės Malagoje bandė atsitiesti "Sevilla". Joaquino Correa įvarčio dėka "Sevilla" palaužė šeimininkus minimaliu skirtumu.

Dar kitoje akistatoje Madrido "Getafe" be didesnio vargo nugalėjo La Korunjos "Deportivo", o "Villarreal" krito prieš "Eibar".

Paskutinėje vakaro dvikovoje Madrido "Atletico" vėl nepasigailėjo varžovų, o prie pergalės daugiausiai prisidėjo pastaruoju metu nuostabią sportinę formą demonstruojantis Antoine'as Griezmannas.

"Atletico" pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių pranašumą prieš "Leganes" - abu tikslius smūgius pasiekė prancūzas. Antrajame kėlinyje puolėjas pakartojo šį pasiekimą ir į savo sąskaitą iš viso įsirašė net keturis įvarčius.

A. Griezmannas praėjusiame ture į "Sevilla" vartus pelnė tris įvarčius, todėl tapo pirmuoju "Atletico" žaidėju 21-ajame amžiuje, peržengusiu trijų įvarčių ribą dvi rungtynes iš eilės.

"Atletico" toliau išlaiko intrigą kovoje dėl čempionų titulo ir po pergalės bent laikinam sumažino atsilikimą nuo "Barcos" iki keturių taškų. Šių dviejų komandų akistata įvyks jau artėjantį savaitgalį.

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Valencia" (VIDEO)
23' [0 - 1] G. Kondogbia
49' [1 - 1] O. de Marcos
36' A. Aduriz ("Bilbao") nerealizavo 11 m. baudinio

"Malaga" 0 - 1 "Sevilla" (VIDEO)
15' [0 - 1] J. Correa

"Getafe" 3 - 0 "Deportivo" (VIDEO)
40' [1 - 0] Angel
44' [2 - 0] E. Boveda (į savus vartus)
82' [3 - 0] J. Molina

"Atletico" 4 - 0 "Leganes" (VIDEO)
26' [1 - 0] A. Griezmann
35' [2 - 0] A. Griezmann
56' [3 - 0] A. Griezmann
67' [4 - 0] A. Griezmann

"Eibar" 1 - 0 "Villarreal" (VIDEO)
16' [1 - 0] Kike