A. Griezmanno seseriai pavyko ištrūkti iš teroristinio išpuolio epicentro

Madrido "Atletico" ir Prancūzijos rinktinės puolėjas Antoine'as Griezmannas atskleidė, kad "Bataclan" koncertų salėje, kurioje įvykdytas didžiausias šios nakties teroristinis išpuolis, buvo ir jo sesuo.

Vieta, kurioje turėjo vykti grupės "Eagles of Death Metal" pasirodymas, nusinešė daugiausiai - per aštuoniasdešimt - gyvybių, kol galiausiai įkaitai buvo išvaduoti ir bent dalis užpuolikų nukauti.

Pats futbolininkas taip pat buvo netoli nuo visų įvykių, nes dalyvavo "Stade De France" stadione vykusiose rungtynėse prieš Vokietijos rinktinę. Visai šalia šios vietos nugriaudėjo trys sprogimai.

"Ačiū Dievui, mano seseriai pavyko palikti "Bataclan", dabar meldžiuosi už aukas bei jų šeimas", - Griezmannas rašė savo Twitter paskyroje. "Tegul Dievas pasirūpina mano seserimi bei likusia Prancūzija."

Šalyje dabar paskelbta nepaprastoji padėtis ir trijų dienų gedulas. Prancūzijos futbolo federacija jau susitarė su Anglijos FA ir planuotos draugiškos rungtynės tarp šių valstybių neįvyks. 

<blockquote class="twitter-tweet" lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">Grâce à Dieu ma soeur a pu sortir du Bataclan. Toutes mes prières vont aux victimes et leurs familles. <a href="https://twitter.com/hashtag/ViveLaFrance?src=hash">#ViveLaFrance</a></p>&mdash; Antoine Griezmann (@AntoGriezmann) <a href="https://twitter.com/AntoGriezmann/status/665355975352844289">November 14, 2015</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos